VAI ESAT GATAVS KAM JAUNAM?

MAZDA2 HYBRID

JŪSU SABIEDROTAIS CEĻĀ UZ RĪTDIENU

Jaunais Mazda2 Hybrid ir lielisks sabiedrotais pilsētniekiem, kuri rūpējas par ekoloģiju, jo tas neliek mainīt savus braukšanas ieradumus. Pateicoties tā modernajai hibrīda tehnoloģijai, jūs varat izmantot Mazda2 Hybrid elektriskajā režīmā bez emisijām, lai ilgtspējīgāk apmierinātu savas ikdienas braukšanas vajadzības. Ja jums ir nepieciešama papildu jauda vai lielāks nobraucamais attālums papildus uzkrātajai elektrībai, hibrīdrežīms vienmēr ir gatavs lietošanai — uzlādēšanai nav nepieciešama kontaktdakša.

MAZDA2 HYBRID PRIEKŠROCĪBAS

PAŠUZLĀDES SISTĒMA

Pašuzlādes tehnoloģija, kas iebūvēta Mazda2 Hybrid, Jums nozīmē pilnīgu bezrūpību. Piepildiet to un brauciet kā ar normālu automobili, kamēr vien akumulators uzlādē pats sevi – Jums nav jāmaina savs dzīvesveids, grafiks vai braukšanas ieradumi.

Hybrid Logo

ELEKTRISKAIS UN BENZĪNA DZINĒJS

Pateicoties kombinētajam benzīna un elektriskā dzinēja sniegumam, Jūs varat izvēlēties savu jaudas avotu, lai nodrošinātu trīs unikālas braukšanas pieredzes: pilnībā benzīna, kombinētu un pilnībā elektrisku. Ja Jūs šo izvēli izdarīt nevēlaties, tad pats Mazda2 Hybrid brauciena laikā atlasīs enerģijas ziņā efektīvāko režīmu un sniegs Jums jaudas palielinājumu ikreiz, kad tas nepieciešams.

VISS, KAS JUMS NEPIECIEŠAMS

BRAUKŠANAS SNIEGUMS

Elektrisks sniegums bez vadiem. Darbinot elektrisko dzinēju, sasniedziet tūlītēju, pilnu griezes momentu no miera stāvokļa un, kad nepieciešama papildu jauda, izbaudiet jaudas pieplūdumu, ko nodrošina benzīna un elektriskā dzinēja kombinācija.

IZMĒĢINIET TO

Sēdieties pie Mazda2 Hybrid stūres tuvākajā pārstāvniecībā un izbaudiet braukšanas pieredzi, kas garantē labāko no abām pasaulēm.

Mazda2 hibrīds

DROŠĪBA, KO SNIEDZ INOVĀCIJAS

Mazda2 Hybrid ir aprīkots ar pilnu progresīvo un inovatīvo drošības tehnoloģiju klāstu, kas garantē atbalsta sniegšanu vadītājam: pretsadursmes drošības sistēmu (PCS), kas ļauj konstatēt automobiļus, gājējus dienas un nakts laikā un velosipēdistus dienas laikā, tāpat ir aprīkota ar pretsadursmes bremzēšanas un avārijas stūrēšanas palīgsistēmu, kā arī dinamisko radara kruīza kontroli un daudzām citām. Mazda2 Hybrid ir piešķirts maksimālais piecu zvaigžņu Euro-NCAP triecienizturības novērtējums.

Mazda2 hibrīds
Interior

Hibrīda salons

Salons tika izstrādāts tā, lai izkārtojums būtu inteliģenti konfigurēts un fokusēts uz augstu vizuālo un taustāmo kvalitāti, visas galvenās vadīklas un instrumentāciju ar ergonomisku precizitāti izvietojot visapkārt stūres centram. Pateicoties mobilā tālruņa integrācijas iespējām, Jūs, izmantojot uz informācijas paneļa esošo skārienjutīgo displeju, varat klausīties iecienītāko mūziku, lietot navigāciju un infoizklaides lietotnes. Un vienmēr būt izklaidēts garu pārbraucienu laikā.