VAI ESAT GATAVS KAM JAUNAM?

MAZDA2 HIBRĪDS BŪS PIEEJAMS JAU PAVISAM DRĪZ

JŪSU SABIEDROTAIS CEĻĀ UZ RĪTDIENU

Jaunais Mazda2 hibrīds ir lielisks sabiedrotais pilsētniekiem, kuri rūpējas par ekoloģiju, jo tas neliek mainīt savus braukšanas ieradumus. Pateicoties tā modernajai hibrīda tehnoloģijai, jūs varat izmantot Mazda2 Hybrid elektriskajā režīmā bez emisijām, lai ilgtspējīgāk apmierinātu savas ikdienas braukšanas vajadzības. Ja jums ir nepieciešama papildu jauda vai lielāks nobraucamais attālums papildus uzkrātajai elektrībai, hibrīdrežīms vienmēr ir gatavs lietošanai — uzlādēšanai nav nepieciešama kontaktdakša.

Front View

HIBRĪDA TEHNOLOĢIJAS BRAUKŠANAS PIEREDZE

Jaunajā Mazda2 hibrīda modelī iebūvēta viedā hibrīda tehnoloģija, kas ļauj pārslēgties starp elektrisko, benzīna dzinēja un kombinētās jaudas režīmu, lai jebkurā situācijā nodrošinātu optimālu sniegumu. Iedarbinot automobili, izbaudiet tūlītēju, pilnu griezes momentu, ko miera stāvoklī spēj radīt elektriskais dzinējs, vai, ja nepieciešama papildu jauda, sajūtiet tās pieplūdumu, ļaujot benzīna un elektriskajam dzinējam darboties vienlaikus.

Rear View

NAV VAJADZĪBAS MAINĪT SAVUS IERADUMUS

Ar Mazda jauno hibrīdu varat braukt tieši tāpat, kā braucāt ar standarta benzīna dzinēja automobili, t. i., arī neuzlādējot akumulatoru, taču joprojām izbaudot sajūtu, ka pārvietojaties ar modernu elektrisko automobili.

Interior View

PIEVIENOJIETIES TEHNOLOĢIJU LAIKMETAM

Sajūtiet mieru, ko sniedz apziņa, ka, pārvietojoties pa pilsētu vai dodoties savās ikdienas gaitās, radiet mazāk emisiju. Hibrīda sistēma pārstrādā enerģiju, kas bremzēšanas laikā parasti tiek zaudēta, un nogādā to atpakaļ uz akumulatoru. Tas nozīmē, ka daļa jūsu pilsētas braucienu ar jauno hibrīdu neradīs nekādas emisijas.

VĒLATIES SAŅEMT INFORMĀCIJU ARĪ TURPMĀK? ESIET PIRMAIS, KURŠ UZZINA VAIRĀK!

Mazda2 hibrīds

Atstājiet savu kontaktinformāciju un uzziniet jaunumus un cenas pirmais!