Izstrādāta, lai iedvesmotu

UNIVERSĀLIS UN SEDANS MAZDA6

SPORTISKUMS UN ELEGANCE VIENUVIET

Mazda6 lielisku kombināciju rada japāņu precizitāte , augstākās kvalitātes materiāli un mūsdienīgās tehnoloģijas. Izsmalcinātība mijas ar rūpīgi pārdomātu eleganci, radot lielisku kopumu stilīgiem biznesa ceļojumiem. Greznais, komfortablais salona dizains un braukšanas vieglums, pat garākos braucienus padara patiesi priekpilnus.

Medium 2022 Mazda6 IPM6 GER LHD STD C003 WGN EXT 20Th

JUBILEJAS IZLAIDUMA MODEĻA VERSIJA

Atzīmējot divdesmito modeļa jubileju, tika radīta īpaša 2023. gada modeļa Mazda6 versija, kurai paredzēti ekskluzīvi aksesuāri un dizaina elementi. Nappa stila ādas sēdekļi, Tan krāsas šuves, dekoratīvie paneļi un izsmalcinātas durvju apdares detaļas – augstās kvalitātes materiāli, kas šim salonam piešķir īpašu eleganci, izskatīsies satriecoši pat pēc vairākiem gadiem.

Mazda6 Interior 8

NEPĀRSPĒJAMS BRAUKŠANAS PRIEKS

Neatkarīgi no tā, vai pārvietosities pa pilsētu, trauksities pa lielceļiem vai ceļosit pa līkumainiem lauku ceļiem, Mazda6 ļaus izbaudīt patiesi unikālu braukšanas pieredzi. Par to gādā mūsu Jinba Ittai – filozofija, kurā balstoties, mēs radām ikvienu Mazda modeli un kas ļauj piedzīvot maksimālu vienotību ar automobili.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda6

JO BRAUKŠANU IR VĒRTS SVINĒT

Braucot pie stūres, mūsu motošosejas dzīves stila iezīmes liek jautri pavadīt laiku un sniedz piedzīvojumus. Šeit būs Mazda raksti, ko iesakām izlasīt, lai uzzinātu vēl vairāk:

Iepirkšanās rīki

Attēlos redzamie modeļi dažos aspektos var atšķirties no mūsu tirgū pieejamajiem modeļiem. Attēlos redzamās krāsas un dažas salona detaļas var atšķirties no salonā esošajiem automobiļiem.