Mazda testa brauciens

Būsiet laipni gaidīti Inchcape Motors Latvia salonā (Rīgā, Skanstes ielā 4a), lai veiktu izmēģinājuma braucienu ar Jūsu izvēlēto auto modeli!

  • Runā, ka drīzumā automašīnas izvēlēsimies tikai internetā. Izmantojot automobiļa konfigurātora piedāvātās iespējas un pirkuma apmaksu veicot attālināti. Tomēr, Mazda automašīnu eksperti un ikviens, kurš kaut reizi ir iegādājies savu auto, uzskata citādāk – izvēloties jaunu automobili, testa brauciens ir ļoti svarīgs posms.

    Testa brauciens ļauj novērtēt visas noskatītā modeļa priekšrocības, funkcionalitāti un dinamiku. Ja par drošības sistemām un aprīkojuma līmeņiem ir iespējams noskaidrot attālināti, tad par sēdekļu ērtumu, salona ietilpību un multimediju sistēmas lietošanas ērtumu var pārliecinaties tikai izmēģinot.

  • Lūdzu piesakieties. To var izdarīt, vienkārši piezvanot uz dīlercentru vai, piemēram, izmantojot reģistrācijas formu tiešsaistē. Izvēlieties, kurš automobiļa modelis vai vairāki modeļi Jūs interesē, un norunātajā laikā gaidīsim Jūs mūsu dīlercentrā.
    Pārdošanas konsultants, pirms testa brauciena, iepazīstinās Jūs ar izvēlētā modeļa aprīkojuma līniju un iespējām, kuras šis automobilis var sniegt, atbilstoši Jūsu vēlmem un plānotajam pielietojumam.

  • Galvenais nosacījums, reģistrējoties izmēģinājuma braucienam, ir derīga autovadītāja apliecība. Automašīnu tirdzniecības speciālists to pārbaudīs un datus ierakstīs izmēģinājuma brauciena līgumā.

  • Kopā ar dokumentu noformēšanu un automobila iepazīšanu, izmēģinājuma brauciens var ilgt no pusstundas līdz stundai. Iesakām izmēģināt automobili uz dažādiem ceļa segumiem, pārliecināties par funkcionalitātes ērtumu un iespējām, kuras šis automobilis jums var sniegt.