Kuru auto izvēlēties? Uzticamākie auto

VISUZTICAMĀKIE AUTOMOBIĻI - KĀDU AUTO IZVĒLĒTIES?

“Japāņi” nelūst - mīts vai patiesība? Consumer Reports pētījums ne tikai parāda, ka tas ir fakts, bet arī to, ka starp transportlīdzekļiem ar vismazāko defektu skaitu savas pozīcijas ir uzlabojis mūsu valstī augsti vērtēts auto zīmols. Mēs šeit runājam par Mazda.

 

ZIŅOJUMI PAR AUTO DEFEKTIEM IR PĀRBAUDĪTI! IEPAZĪSTIETIES AR LĪDERI UZTICAMĪBAS JOMĀ

Consumer Reports rangs tiek veidots, balstoties uz reālu autobraucēju pieredzi, iespaidiem un viedokļiem. Tādēļ tas uzskatāms par ļoti uzticamu informācijas avotu, jo dati nāk tieši no cilvēkiem, kas ir ieinteresēti transportlīdzekļu nevainojamā darbībā. Protams, šeit ir adaptēta atbilstošā metodoloģija. Lai iegūtu informāciju, kura autoražotāja klāstā ir vismazāk automobiļu ar defektiem, bija jālieto holistisks mērījums, ko veido:

• viedokļi no autobraucējiem (apmierinātības līmenis)
• sadursmju testi
• piezīmes par nozīmīgāko drošības sistēmu klātbūtni
• praktiskie testi
• pārbaude 17 kontroles punktos, kam jābūt automobiļa efektīvas darbības noteicējiem

Šī informācija attiecas uz 300 tūkstošiem automobiļu, un katra ražotāja piedāvājumā esošo automobiļu kombinētais punktu skaits veido gala rezultātu. Tas ir informācijas resurss, kas mums sniedz reālu priekšstatu par konkrētā zīmola sniegumu. Reitingā tiek piešķirti no 1 līdz 100 punktiem. Trīs ražotāji no Japānas iekļuva TOP 3. Tomēr Mazda demonstrē patiesu pārsvaru. Šeit ir 2020. gada ranga rezultāti:

• Mazda: 83 punkti
• Toyota: 74 punkti
• Lexus: 71 punkts

Tas ir iespaidīgs rezultāts, kurš parāda, ka mēs Eiropā vēl daudz varam mācīties par automobiļu kvalitāti, lai gan esam reģionā, kur autobūves industrija radās un attīstījās. Lai izskaidrotu japāņu panākumus, ir vērts koncentrēties uz ranga galvenajiem varoņiem - automobiļiem.

 

VISUZTICAMĀKIE AUTOMOBIĻI - MODEĻI

Tagad, kad mēs zinām, kurš ražotājs ir līderis, apskatīsim konkrētus modeļus. Viena no labākajām automašīnām rangā ir Mazda MX-5 rodsters. Šis auto ieguva 98 punktus. Pieci no septiņiem vērtētajiem Mazda modeļiem sensacionāli ieguva vairāk nekā 80 punktus. Tas ir spēcīgs vēstījums visam automobiļu tirgum, kam vajadzētu sasniegt arī tos cilvēkus, kuri šobrīd apsver automašīnas iegādi.

 

MAZDA CX-30 - KOMPAKTS SUV, KAS PĀRSTEIDZ AR APRĪKOJUMU

Mazda CX-30 liek par sevi runāt braukšanas komforta dēļ. Šī automašīna tika izstrādāta saskaņā ar "Jinba Ittai" filozofiju, kuras burtiskais tulkojums ir "zirgs un jātnieks". Ar to tiek raksturota ciešā saikne, kas pastāv starp vadītāju un automobili. Pateicoties izcilajai harmonijai, kas izpaužas caur stūrēšanu un lielisko gaitas komfortu, ir jāveidojas burtiskai mūsu saiknei ar automašīnu. Mazda CX-30 atbilst mūsu vajadzībām visos aspektos. Automašīnai ir aktīvā kruīza kontrole, TSR sistēma, BSM, vadītāja možuma kontrole, RCTA, krāsu projekciju displejs uz vējstikla, krēslas un lietus sensori, visaptveroša multimediju vide. Šī ir tikai daļa no bagātīgā aprīkojuma. Arī dizains ir Mazda CX-30 modeļa stiprā puse – ādas apšuvums, ekskluzīva apdare, centrālais roku balsts un LED lukturi apvienojumā ar unikāla rakstura virsbūvi padara automašīnu modernu, majestātisku un interesantu.

 

MAZDA CX-3 - UZTICAMS PILSĒTAS SUV

Mazda CX-3 ir automašīna, kas būs lielisks sabiedrotais ikdienas lietošanā. Tā ir automašīna ar nelieliem ārējiem izmēriem, taču, būdama pilsētas modelis, piedāvā ļoti plašu un ērtu salonu. Daudzi cilvēki novērtē prieku, ko sagādā šī automobiļa vadīšana. Automašīna ir ļoti rūpīgi izgatavota, un tai noteikti vajadzētu būt to cilvēku saraksta augšgalā, kurus interesē bezrūpīga un ērta braukšana. Kompaktie apvidus auto tagad ir modē, un, pateicoties plašajam aprīkojumam gan multimediju, gan braukšanas atbalsta sistēmu ziņā (piemēram, SCBS, kruīza kontrole, TPMS, ABS), tie var būt ne tikai ārkārtīgi labi izgatavoti, bet arī droši un ar lielisku braukšanas komfortu.

 

MAZDA MX-5 - VISUZTICAMĀKAIS MAZDA AUTOMOBILIS

Pats ražotājs Mazda par MX-5 runā kā par perfektu mākslas darbu kustībā. Tas ir unikāls auto. Tā izskats ir unikāls, tas apvieno klasiku ar mūsdienīgumu. Tā veiktspēja ir iespaidīga - galu galā tas ir piedāvājums cilvēkiem, kuri vēlas sajust spēku, kad nospiež gāzes pedāli. Dinamika, vadāmība, neparasts siluets, kā arī neparasts dizains padara to par piedāvājumu autobraucējiem, kuri gaida vislabākos risinājumus. Automašīnai uzstādīts modulis, kas paredzēts centrālā displeja savienošanai ar viedtālruni, un drošības pakotne I-Activsense, lai braukšanas laikā tā sargātu jūsu dzīvību un veselību. Skyactiv tehnoloģija, ar ko izceļas mūsdienu Mazda automobiļi, šajā modelī jūtama kā neviena cita – ekonomiskais, efektīvais un emisiju standartiem atbilstošais dzinējs ir iespēja sasniegt vēl augstākus ceļošanas standartus.

 

KĀPĒC MAZDA IR VISUZTICAMĀKIE AUTO?

Japāņu kvalitāte tiek augstu vērtēta ne tikai pērkot jaunu, bet arī lietotu automašīnu. Consumer Reports veiktie pētījumi nav tikai sausi fakti par modeļiem. Tie apliecina darbošanos bez defektiem un kļūdām. Ne velti "japāņi" bauda tik lielisku reputāciju. Tas, ka viņi spēj piedāvāt tik augstus meistarības un darba kvalitātes standartus, ir kaut kas ļoti īpašs. Tomēr ir viena būtiska nianse - pērkot jaunu Mazda automašīnu, jūs varat paļauties uz to, ka pēc dažiem gadiem, kad izlemsiet to pārdot, jums to būs izdarīt vieglāk nekā ar citām automašīnām. Autobraucēji un auto tirgotāji apzinās, ka viņiem ir darīšana ar automobili, kas ir pārāks par citiem, un ka tā vērtība saglabāsies ilgu laiku.

 

Iesakām izlasīt arī saistītos rakstus: