MAZDA AUTO ZIŅAS

2023 CX 80 Meltingcopper INT Premiumsports Blacknappaleather INLINE6 1000X600

Mazda iepazīstina ar jauno CX-80

Mazda nesen prezentēja savu pilnīgi jauno flagmani CX-80. Tā virsbūve veidota, domājot par ērtu manevrēšanu ikdienas braukšanas un parkošanās situācijās, taču ar trim sēdvietu rindām tā nodrošina papildu daudzpusību lielākām ģimenēm.

CX 60 In Action

Vai tiešām universālis ir pats daudzpusīgākais auto?

Agrāk par universāla automobiļa simbolu tika uzskatīti universāļi. Tomēr tagad patērētāju interese ir piesaistīta apvidniekiem jeb SUV ar lielāku klīrensu. Vai tā ir tikai mode, vai arī SUV tik tiešām spēj piedāvāt vairāk?

CX 60 Street 1800X900

Ko par automašīnu liecina garantijas ilgums?

Uzziniet, kāpēc jaunu auto garantijas termiņi atšķiras no diviem līdz pat septiņiem gadiem un ko tas liecina par automašīnu kvalitāti un uzticamību.

900X600 MX 30 R EV

Mazda Eiropā atklāj MX-30 e-Skyactiv R-EV

MX-30 e-Skyactiv R-EV ir spraudņa hibrīds ar visām labākajām oriģinālā MX-30 īpašībām, taču tas piedāvā arī jaunus veidus, kā izmantot akumulatoru elektroauto priekšrocības.

Mazda CX 60 900X600

Mazda CX-60 Euro NCAP testos saņem augstāko novērtējumu

Jaunākajā Euro NCAP testu sērijā jaunajai Mazda CX-60, kas bērnu un pieaugušo aizsardzības kategorijās sasniedza attiecīgi 91% un 88% rezultātu, piešķirts maksimālais piecu zvaigžņu novērtējums.

Front View

Tiek prezentēta jaunā Mazda2 Hybrid

Mazda2 saime ir sagaidījusi papildinājumu – tai ir pievienojies pašuzlādes jeb pilnais hibrīds Mazda2 Hybrid, kas ir kompānijas pirmais hibrīdauto Eiropas tirgum.

Mazda CX 5 Hero

Mazda modernizējusi CX-5 SUV

Mazda CX-5, kas īsā laikā kļuva par vienu no iekārotākajiem vidējā izmēra SUV modeļiem, ar šo gadu ir pieejams modernizētā versijā.

2022 Mazda CX 60 Safety Comfort

Jaunā Mazda CX-60

Modelis CX-60 ir Mazda pirmais uzlādējamais pilnā hibrīda SUV Eiropas tirgum

Mazda2 1800X900 1 Min

Mazda pirmais pašuzlādes hibrīds

Mazda2 Hybrid ir jaunākais darba auglis ilglaicīgajā sadarbībā starp Mazda Motor Corporation un Toyota Motor Corporation.

Cx 5

Mazda CX-5 ieguvusi augstāko novērtējumu IIHS sānu trieciena testā

Jaunā Mazda CX-5 ir vienīgais modelis, kas saņēmis augstāko iespējamo drošības novērtējumu (“labi”) ASV Apdrošināšanas institūta lielceļu drošībai (IIHS) veiktajā drošības pārbaudē, kuras ietvaros jaunu, stingrāku kritēriju sānu triecientestam pakļāva 20 kompaktus SUV modeļus.

2021 J30A SOM SUV Line Up Pressrelease 16X9 Min

Mazda atklāj sava jaunā PHEV nosaukumu Eiropā

Mazda pirmais uzlādējamais hibrīds Eiropā, pilnībā jaunais Mazda CX-60, piedāvā elektriskā motora un 4 cilindru benzīna dzinēja apvienojumu, tam nodrošinot papildu sniedzamību un komfortu. Esiet gatavi jaunas paaudzes elektrificētam braukšanas priekam gan pilsētā, gan uz šosejas.

CX 5 Article

Mazda CX-5 krosovers ir izcils 100 000 km izturības pārbaudē

Augstākās atzīmes vislabāk pārdotajam krosoveram: Mazda CX-5 izcili izturēja 100 000 kilometru izturības pārbaudi, ko veica žurnāls “Auto Bild”. Krosovers nopelnīja vienu no labākajām atzīmēm, kāda jebkad piešķirta izturības testā.

Mazda CX-3

Atjauninātais Mazda CX-3 bestsellers izpelnījies īpašu britu atzinību

Pirms pieciem gadiem tirgū laistā Mazda CX-3 guva publikas atzinību par unikālo dizainu un lieliskajām braukšanas īpašībām, un šajā periodā tai izdevās kļūt par otro visvairāk pirkto Mazda automašīnu. Ražotājs ir atjauninājis vienu no populārākajiem modeļiem un tagad piedāvā vēl labākas braukšanas īpašības un efektīvākus dzinējus.

Barents Mazda Piegade Heromin

ARĪ PANDĒMIJAS LAIKĀ JĀDOMĀ PAR VIDI - BARENTS RĀDA PIEMĒRU

Covid-19 pandēmijas laikā vides jautājumi ir kļuvuši īpaši aktuāli. Laikā, kad valstī noteiktie ierobežojumi ļauj restorānu ēdienus baudīt, tikai pasūtot tos līdzņemšanai vai ar piegādi uz mājām, sabiedriskās ēdināšanas nozarē ir strauji pieaudzis vienreiz lietojamās plastmasas patēriņš. Jūras velšu restorāns BARENTS ir viens no tiem uzņēmumiem, kura darbību arī šajā laikā raksturo dabai draudzīgs saimniekošanas veids. Domājot par vidi, uzņēmums ne tikai izvēlas ekoloģisku iepakojumu, bet sadarbībā ar Inchcape Motors Latvia ir uzsācis ēdiena piegādi ar Mazda MX-30 elektroauto.

Mazda MX-30 elektroauto iegūst piecas zvaignzes EURO NCAP vērtējumā

MAZDA MX-30 ELEKTROMOBILIM PIECU ZVAIGŽŅU EURO NCAP NOVĒRTĒJUMS

Pilnībā elektriskajam Mazda MX-30 piešķirts maksimālais piecu zvaigžņu Euro NCAP novērtējums jaunākajos testos, attiecīgi iegūstot 91 % un 87 % punktu pieaugušo un bērnu pasažieru kategorijās.

Mazda3 WCOTY Min

MAZDA3 IEGUVUSI 2020. GADA "PASAULES AUTO DIZAINS" TITULU

Mazda3 uzvarēja Pasaules auto dizains 2020., kas ir viena no World Car Awards (WCA) īpašajām nominācijām. Mazda3 ir otrā Mazda, kas ieguvusi Pasaules gada auto dizaina balvu pēc 2016. gada Mazda MX-5 uzvaras.

200203 Mx 30 Showroom Hero 1800X900px

LIELĀKAIS MAZDA JAUNUMS - ELEKTROMOBILIS MX-30

Automobilis izceļas ne tikai ar savu dzinēju, bet arī ar dizaina elementiem un pat nosaukumu, jo ar burtiem MX tiek apzīmēti tikai īpaši nozīmīgi Mazda koncepcijas un sporta modeļi. Un tikai ekskluzīvi sērijveida automobiļi saņem MX burtus, piemēram, kā pasaulē pārdotākais kabriolets MX-5. Vai arī pirmais ērtai braukšanai pa pilsētu paredzētais elektromobilis.

CX 30 Optimized

MAZDA CX-30 IEGŪST EURO NCAP PIECU ZVAIGŽŅU VĒRTĒJUMU

Jaunais Mazda CX-30 krosovers Euro NCAP testos ieguvusi maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu. Pagājušajā gadā augstākais novērtējums piešķirts Mazda 6, bet šī gada sākumā – Mazda 3 modelim, tādēļ šis ir jau trešais Mazda automobilis, kas kopvērtējumā ieguvis piecas zvaigznes pēc jaunajiem, daudz stingrākiem 2018. gada Euro NCAP triecienizturības vērtēšanas kritērijiem.

Heritage Image Production R360 Min

MAZDA DIZAINA UN INŽENIERIJAS JAUNINĀJUMU 100 GADU JUBILEJA

Ar skaistu ceremoniju savā Hirosimas vadības ēkā Mazda 2020. gada 30. janvārī nosvinēja 100. gadadienu, aizsākot svinīgiem pasākumiem bagātu gadu. Šo pasākumu laikā uzņēmums atcerēsies gan pagātni, gan arī lūkosies nākotnē. Un tā kā uzņēmums vairāk nekā pus gadsimtu darbojas arī Eiropā, tad svinības tiks turpinātas Ženēvas auto izstādē (Geneva Motor Show) 2020. gada martā.