MAZDA AUTO RAKSTI

Mx 5 St Exterior Driving Hero 1800X900

Kur pazuduši sportiskie auto?

Ikviens auto cienītājs piekritīs, ka braukšanas ziņā spēcīgākos iespaidus rada tieši mazie un vieglie aizmugures piedziņas rodsteri un kupejas. Agrāk sportisku modeļu par pieejamu cenu bija ļoti daudz, taču tagad piedāvājums ir būtiski sarucis. Kāpēc tirgū vairs nav gandrīz neviena cenas ziņā pieejama auto, ar ko izlaist nervus kutinošu līkumu nedēļas nogalē?

MX 30 Government Support 900X550

Mazda mazie SUV modeļi: MX-30 un CX-30

Iepazīstieties ar Mazda mazo SUV klāstu – Mazda MX-30 un CX-30. Šie kompaktie pilsētas SUV piedāvā inovāciju, dizainu un veiktspēju. Atrodiet savu ideālo pilsētas brauciena biedru!

CX 60 Sporty Look

HIBRĪDAUTO DARBĪBAS PRINCIPI

Abiem dzinēja veidam – gan elektrodzinējam, gan iekšdedzes dzinējam – ir savas priekšrocības. Kombinējot šīs tehnoloģijas, tiek apvienots ne tikai ekonomiskais ar praktisko, bet tās rada arī braukšanas prieku. Tieši šādi raksturojams Mazda inženieru veikums: PHEV, tradicionālais hibrīds un arī īpašā R-EV tehnoloģija.

CX 60 NCAP Block

UZTICAMĀKIE UN IZTURĪGĀKIE AUTO: MAZDA MODEĻU APSKATS

Nav noslēpums, ka Mazda ražotie auto ir ļoti uzticami. Consumer Reports publikācijās regulāri tiek apskatīti uzticamākie autoražotāji, un 2022. gadā Mazda ierindojās godpilnajā 1. vietā. Pircēji vēlas auto, kas ir praktisks, viegli vadāms, uzticams un ekonomisks. Tikai daži ražotāji spēj attaisnot šīs cerības. Mazda ir viens no tiem.

900X600 I MX 30

LABĀKIE ELEKTROAUTO – MAZDA MODEĻU KLĀSTA APSKATS

Kas teicis, ka nākotne nevarētu ienākt ikdienas dzīvē jau tagad? Mazda EV (elektroauto) tehnoloģija pavērusi iespējas patīkamam braucienam ar samazinātu emisiju. Turklāt baudu sniedz vēl nepieredzēta jauda. Iespējams, vispopulārākais Mazda elektroauto – MX-30 – ir gadu desmitiem uzturētu mašīnbūves tradīciju un jaunāko tehnoloģiju sinerģijas piemērs. Viens otru harmoniski papildinot, tradīcijas un jauninājumi padara izbaudāmu katru nobraukto kilometru. Ir īstais laiks ikvienam iepazīt MX-30 sniegtās plašās iespējas.

Cx 60 Launching Hero

PLUG-IN HIBRĪDI (PHEV)

Ir laiks ļauties inovācijām uz ceļa. Ar Mazda auto nākotne ir tikai viena brauciena attālumā. Degvielas ekonomija, zems izplūdes līmenis un braukšanas prieks – šādi vislabāk raksturojami Mazda Plug-in jeb spraudņa hibrīdi (PHEV). Saglabājot ilgi koptas Japānas inženierzinātņu tradīcijas un apvienojot tās ar jaunākākajām tehnoloģijām, Mazda PHEV ir gatavi mainīt jūsu autobraukšanas pieredzi.

CX 60 Teaser

Labākie hibrīdauto: tehnisko parametru apskats

Videi draudzīgu un ekonomisku motīvu vadīti, auto vadītāji arvien biežāk izvēlas tieši hibrīdauto, taču nereti uz degvielas ekonomijas rēķina tiek zaudēts sniegtais komforts un auto jauda. Kā Mazda radusi inovatīvu risinājumu šajās situācijās, piedāvājot ekonomisku un jaudīgu braucienu, izklāstīts raksta turpinājumā.

Small Mazda CX 60 Craftedinjapan Sideshot 07 RGB 11648X8736 2022 Eur Engl

Ko vajag zināt par elektroauto uzlādi

Elektroauto ir pirkums, kas var darīt jūs laimīgu katru dienu. Tiesa, lai tā patiešām būtu, svarīgi ir pēc tā iegādes izpildīt dažus mājasdarbus: noskaidrot, kā darbojas elektroauto uzlāde, cik ilgā laikā var uzlādēt akumulatoru, cik daudz elektrības auto patērē braukšanas laikā, cik tālu var aizbraukt ar vienu uzlādi un citas nianses. Tajā nav nekā sarežģīta, un cilvēki visu apgūst diezgan ātri.

elektroauto un tā priekšrocības

Elektromobiļa priekšrocības, par kurām vērts padomāt

Pasaulei aizvien aktīvāk apspriežot paredzamo iekšdedzes automobiļu izzušanu, ne viens vien braucējs aizdomājas, vai risinājums varētu būt elektriskais auto.

Mazda Freeze 50 50

VAI JŪSU AUTOMAŠĪNA IR GATAVA ZIEMAI?

Īss ceļvedis, lai pārliecinātos, ka Jūs un Jūsu automašīna esat gatavi ziemas mēnešiem.

Mazda elektroauto uzlāde

Elektromobiļa uzturēšana ir vienkārša un lēta

Elektromobiļiem ir dažādas priekšrocības salīdzinājumā ar benzīna un dīzeļdegvielas auto – tie ir ērti, videi draudzīgi un izdevīgi ekspluatācijā.

MX 30 News

Kādu auto iegādāties?

Izlemjot, kādu auto pirkt, jāņem vērā gan budžets un vajadzības, gan dzīvesveids. Uz tādu jautājumu kā, piemēram, “Kāds auto man vislabāk der?”, patiesībā nav vienkāršas atbildes. Šeit ir apkopoti mūsu ieteikumi kā izvēlēties automašīnu.

MX 5 RF Hero Street

Kādu auto izvēlēties? Labākais auto ir visuzticamākais

“Japāņi” nelūst - mīts vai patiesība? Iegādājoties uzticamu automobili ir daudz priekšrocību, un Mazda ir auto zīmols, kura uzticamība ir pierādīta

Kā darbojas elektroauto?

Elektroauto - kā tas darbojas?

Elektromobilis no japāņu zīmola, Mazda MX-30, nemaksā daudz, taču ir komfortabls, praktisks un drošs.

LABĀKAIS ĢIMENES AUTO – KURU AUTO PIRKT?

ĢIMENES AUTO

Ģimenes auto ar lielu bagāžnieku ir nepieciešams daudzām ģimenēm. Ģimenes automašīna var būt gan sportiska, gan eleganta, gan SUV.

Mazda MX 30 Block Min

Elektroauto priekšrocības

Elektroautomobiļi ir nākamais automobiļu attīstības posms – nevis revolūcija, bet evolūcija un pozitīvas pārmaiņas. Pateicoties elektromobilitātei, automašīnas ir ekoloģiskas un videi draudzīgas. Tās sagādā daudz lielāku braukšanas prieku, un ekspluatācija ir lētāka.

Mazda Cx 5 Blackout Hero Edit 3 Min

Kas notiek, ja automašīnā ielieta nepareiza degviela?

Mēs visi esam bijuši šādā situācija uzpildes degvielas stacijā. Jūs jau esat uzsācis uzpildīt degvielu, kad pēkšņi rodas doma - vai jūs izvēlējāties pareizo degvielas veidu? Jūs panikā sākat skatīties tikai lai saprastu, ka, protams, izvēlējāties pareizo. Bet kas notiek, ja jūs patiešām automašīnā ielejat nepareizu degvielu?

Mazda Hero

Auto audio smalkumi: ne tikai komforts, bet arī nākotnes vērtība

Izsmalcinātas tehnoloģijas, vadītāja atbalsta sistēmas, multivide un navigācijas iespējas ir svarīgi kritēriji daudziem autovadītājiem, izvēloties jaunu automašīnu. Ražotāji ir pārliecināti, ka aizvien lielāku lomu auto iegādē spēlē arī rūpīgi izstrādātas saskarnes un savienojamība ar viedtālruni.

Mazda3 hečbeks

SEDANS UN HEČBEKS - KĀ TIE ATŠĶIRAS?

Praktisks vai varbūt elegants? Ģimenes auto vai tomēr mazs automobilis ar labu manevrētspēju? Ja nemeklējam tipiski funkcionālu auto, piemēram, SUV vai universāli, tad, visticamāk, izvēlēsimies starp hečbeku un sedanu. Kurš no šiem virsbūves tipiem būs vislabākais?

Maigais hibrīds ir visērtāk lietojamais hibrīdauto

MAIGAIS HIBRĪDS IR VISĒRTĀK LIETOJAMAIS HIBRĪDAUTO

Vieglais hibrīds ir ļoti ērti lietojams hibrīdais auto, jo ar to ir viegli operēt, tas ir lēts un tam ir daudz priekšrocību, salīdzinot ar benzīna dzinēja automašīnām.

CX 5 Interior Clean Min

(Ne)derīgas automobiļu tehnoloģijas: ērtības vai drauds satiksmes drošībai?

Mobilos telefonus ar pogām jau sen ir aizstājuši viedtālruņi ar lieliem skārienekrāniem, un tagad tādas pašas pārvērtības notiek automobiļos – fizisko pogu skaits samazinās, un to vietā nāk ekrāni un skārienvirsmas, lai automobiļa salonu padarītu modernāku un viedāku.

Camovi

AUTOMAŠĪNAS UZ NOMAKSU, LĪZINGS

Daudzi sapņo par jaunas automašīnas iegādi, un mūsdienās šo sapni piepildīt ir vienkāršāk, nekā šķiet. Tas ir iespējams, pateicoties dažādiem finansēšanas modeļiem. Lūk, vairāki risinājumi!

Mazda3 Exterior 9

Ekonomiskas mašīnas

Ekonomisks auto ar modernu iekšdedzes dzinēju ir pragmatiska izvēle pirms pārejas uz nākotnes elektriskajiem spēkratiem.

Mazda MX 5 Forest Aerial

JAPĀŅU AUTOMAŠĪNAS

Jaunas automašīnas, vai tie būtu elektromobiļi, hibrīda modeļi vai auto ar iekšdedzes dzinēju, to īpašniekiem sagādā ne tikai lielu prieku, bet arī zināmas galvassāpes.

Mazda auto dizains

AUTO ATPAZĪSTAMĪBA NAV NOŠĶIRAMA NO LABA DIZAINA

Eksperti atzīst, ka, veiksmīgi apvienojot spēcīgu pirmo iespaidu, efektīvas tehnoloģijas, kā arī labu mašīnas gaitu, ražotājiem ir daudz lielākas izredzes iekarot pircēju un auto entuziastu sirdis.

MX 5 RF Soul Red Street

Sporta automašīnas

“Vienkāršojiet, tad pievienojiet vieglumu,” teica Kolins Čepmens, leģendārais automobiļu konstruktors un izgudrotājs, aprakstot sporta automašīnu radīšanas formulu.

Mazda2 hečbeks

HEČBEKS

Autovadītāju ieradums izvēlēties arvien lielāku transportlīdzekli ne tikai ir palielinājis automašīnas, bet arī mainījis tirgus tendences.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C28 EXT High+ Min

PILSĒTAS SUV

Ģimenes tā vietā, lai meklētu kompromisu starp vēlmēm un realitāti, var ielūkoties auto tirdzniecības salonos, kuros pieejami pievilcīga dizaina auto modeļi – viņu redzeslokā mūsdienās ir pilsētas SUV.

Mazda CX 5 Hero

KAS JUMS JĀZINA PAR SUV?

Moderno SUV piedāvājums paver brīvību izvēlēties to, ko jūs gribat, un to, kas vislabāk der tieši jums. Šie auto var būt ļoti daudzpusīgi un apmierināt visdažādākās autobraucēju vajadzības.

CX 30 Exterior 3

VIEGLAIS HIBRĪDS

Degvielas patēriņu var samazināt, izmantojot vieglo hibrīdsistēmu. Viena no populārākajām sistēmām ir tik daudzpusīga, ka to, būtiski neietekmējot automašīnas cenu, var uzstādīt dažādiem modeļiem.

No Havit Change

AUTOMAŠĪNAS GARANTIJA

Jauna auto garantija uz noteiktu laiku nodrošina spēkrata izmantošanu bez neparedzētām izmaksām, taču, lai izvairītos no pārsteigumiem, ir jāzina pamatnosacījumi.

New Car 50 50

Meklējat jaunu auto?

Tie, kuri meklē mašīnu, tagad biežāk izvēlas nevis to, ko gribētos, bet to, ko var dabūt. Lai gan auto nav ikdienišķs pirkums, pusgads gaidīšanas vai pat ilgāk daudziem tomēr šķiet pārāk daudz.

Mazda CX 60 60X40

KĀPĒC MAZDA PELD PRET STRAUMI, PALIELINOT DZINĒJUS?

Lielāks tilpums automātiski nenozīmē lielu degvielas patēriņu.

2022 Mazda CX 60 Safety Comfort

KĀ EKONOMĒT DEGVIELU?

Ražotāji jau sen ir sapratuši – cilvēki vēlas auto, kas patērē maz, tāpēc piedāvā dažādus īpaši ekonomiskus modeļus.

Mx 30 50 50

JAUNS ELEKTROAUTO, KAS PATĪK MAKAM

Eiropas iedzīvotāji ir aizvien gatavāki pārsēsties elektriskajos auto, tomer daudzus attur to augstā cena. Ražotāji paplašina šo segmentu, un tirgū pieejamus spēkratus var atrast jau tagad.

CX 60 In Action

DEGVIELAS EKONOMIJA

Zems degvielas patēriņš mūsdienās ir svarīgāks nekā jebkad agrāk. Degvielas cenas ir visu laiku augstākajā līmenī, un piesārņojošām automašīnām piemēro arvien augstākus nodokļus.

News Block II

HIBRĪDAUTO NODOKĻI

Uzziniet vairāk par hibrīauto nodokļiem.

Hero CX 60

Dažādi hibrīdu veidi: ar ko tie atšķiras?

Mūsdienu autovadītāji pastāvīgi saskaras ar ražotāju saīsinājumiem, kuru atšifrēšana prasa laiku un pūles. Daudzi, protams, zina, ko nozīmē ABS, ESP un AEB, tomēr straujā tehnoloģiju attīstība šoferu vārdu krājumu ir papildinājusi vēl ar trim saīsinājumiem – HEV, MHEV un PHEV.

CX 60 CO2 Balance

Elektrisko auto radīts piesārņojums: mīts vai realitāte?

Pasaulei skaļi runājot par transporta radīto piesārņojumu un aicinot pāriet no iekšdedzes dzinēju automobiļiem uz ilgtspējīgāku transportu, piemēram, elektromobiļiem, skeptiķi bieži apgalvo, ka arī elektromobiļi rada piesārņojumu.

Mazda Ir Jaizmegina

Nepieciešama ietilpīga auromašīna?

Šie modeļi ir tieši jums!