MAZDA AUTO RAKSTI

Mazda elektroauto uzlāde

Elektromobiļa uzturēšana ir vienkārša un lēta

Elektromobiļiem ir dažādas priekšrocības salīdzinājumā ar benzīna un dīzeļdegvielas auto – tie ir ērti, videi draudzīgi un izdevīgi ekspluatācijā.

MX 30 News

Kādu auto iegādāties?

Izlemjot, kādu auto pirkt, jāņem vērā gan budžets un vajadzības, gan dzīvesveids. Uz tādu jautājumu kā, piemēram, “Kāds auto man vislabāk der?”, patiesībā nav vienkāršas atbildes. Šeit ir apkopoti mūsu ieteikumi kā izvēlēties automašīnu.

MX 5 RF Hero Street

Kādu auto izvēlēties? Labākais auto ir visuzticamākais

“Japāņi” nelūst - mīts vai patiesība? Iegādājoties uzticamu automobili ir daudz priekšrocību, un Mazda ir auto zīmols, kura uzticamība ir pierādīta

Kā darbojas elektroauto?

Elektroauto - kā tas darbojas?

Elektromobilis no japāņu zīmola, Mazda MX-30, nemaksā daudz, taču ir komfortabls, praktisks un drošs.

LABĀKAIS ĢIMENES AUTO – KURU AUTO PIRKT?

ĢIMENES AUTO

Ģimenes auto ar lielu bagāžnieku ir nepieciešams daudzām ģimenēm. Ģimenes automašīna var būt gan sportiska, gan eleganta, gan SUV.

Mazda MX 30 Block Min

Elektroauto priekšrocības

Elektroautomobiļi ir nākamais automobiļu attīstības posms – nevis revolūcija, bet evolūcija un pozitīvas pārmaiņas. Pateicoties elektromobilitātei, automašīnas ir ekoloģiskas un videi draudzīgas. Tās sagādā daudz lielāku braukšanas prieku, un ekspluatācija ir lētāka.

Mazda Cx 5 Blackout Hero Edit 3 Min

Kas notiek, ja automašīnā ielieta nepareiza degviela?

Mēs visi esam bijuši šādā situācija uzpildes degvielas stacijā. Jūs jau esat uzsācis uzpildīt degvielu, kad pēkšņi rodas doma - vai jūs izvēlējāties pareizo degvielas veidu? Jūs panikā sākat skatīties tikai lai saprastu, ka, protams, izvēlējāties pareizo. Bet kas notiek, ja jūs patiešām automašīnā ielejat nepareizu degvielu?

Mazda Hero

Auto audio smalkumi: ne tikai komforts, bet arī nākotnes vērtība

Izsmalcinātas tehnoloģijas, vadītāja atbalsta sistēmas, multivide un navigācijas iespējas ir svarīgi kritēriji daudziem autovadītājiem, izvēloties jaunu automašīnu. Ražotāji ir pārliecināti, ka aizvien lielāku lomu auto iegādē spēlē arī rūpīgi izstrādātas saskarnes un savienojamība ar viedtālruni.

Mazda3 hečbeks

SEDANS UN HEČBEKS - KĀ TIE ATŠĶIRAS?

Praktisks vai varbūt elegants? Ģimenes auto vai tomēr mazs automobilis ar labu manevrētspēju? Ja nemeklējam tipiski funkcionālu auto, piemēram, SUV vai universāli, tad, visticamāk, izvēlēsimies starp hečbeku un sedanu. Kurš no šiem virsbūves tipiem būs vislabākais?

Maigais hibrīds ir visērtāk lietojamais hibrīdauto

MAIGAIS HIBRĪDS IR VISĒRTĀK LIETOJAMAIS HIBRĪDAUTO

Vieglais hibrīds ir ļoti ērti lietojams hibrīdais auto, jo ar to ir viegli operēt, tas ir lēts un tam ir daudz priekšrocību, salīdzinot ar benzīna dzinēja automašīnām.

CX 5 Interior Clean Min

(Ne)derīgas automobiļu tehnoloģijas: ērtības vai drauds satiksmes drošībai?

Mobilos telefonus ar pogām jau sen ir aizstājuši viedtālruņi ar lieliem skārienekrāniem, un tagad tādas pašas pārvērtības notiek automobiļos – fizisko pogu skaits samazinās, un to vietā nāk ekrāni un skārienvirsmas, lai automobiļa salonu padarītu modernāku un viedāku.

Camovi

AUTOMAŠĪNAS UZ NOMAKSU, LĪZINGS

Daudzi sapņo par jaunas automašīnas iegādi, un mūsdienās šo sapni piepildīt ir vienkāršāk, nekā šķiet. Tas ir iespējams, pateicoties dažādiem finansēšanas modeļiem. Lūk, vairāki risinājumi!

Mazda3 Exterior 9

Ekonomiskas mašīnas

Ekonomisks auto ar modernu iekšdedzes dzinēju ir pragmatiska izvēle pirms pārejas uz nākotnes elektriskajiem spēkratiem.

Mazda MX 5 Forest Aerial

JAPĀŅU AUTOMAŠĪNAS

Jaunas automašīnas, vai tie būtu elektromobiļi, hibrīda modeļi vai auto ar iekšdedzes dzinēju, to īpašniekiem sagādā ne tikai lielu prieku, bet arī zināmas galvassāpes.

Mazda auto dizains

AUTO ATPAZĪSTAMĪBA NAV NOŠĶIRAMA NO LABA DIZAINA

Eksperti atzīst, ka, veiksmīgi apvienojot spēcīgu pirmo iespaidu, efektīvas tehnoloģijas, kā arī labu mašīnas gaitu, ražotājiem ir daudz lielākas izredzes iekarot pircēju un auto entuziastu sirdis.

MX 5 RF Soul Red Street

Sporta automašīnas

“Vienkāršojiet, tad pievienojiet vieglumu,” teica Kolins Čepmens, leģendārais automobiļu konstruktors un izgudrotājs, aprakstot sporta automašīnu radīšanas formulu.

Mazda2 hečbeks

HEČBEKS

Autovadītāju ieradums izvēlēties arvien lielāku transportlīdzekli ne tikai ir palielinājis automašīnas, bet arī mainījis tirgus tendences.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C28 EXT High+ Min

PILSĒTAS SUV

Ģimenes tā vietā, lai meklētu kompromisu starp vēlmēm un realitāti, var ielūkoties auto tirdzniecības salonos, kuros pieejami pievilcīga dizaina auto modeļi – viņu redzeslokā mūsdienās ir pilsētas SUV.

Mazda CX 5 Hero

KAS JUMS JĀZINA PAR SUV?

Moderno SUV piedāvājums paver brīvību izvēlēties to, ko jūs gribat, un to, kas vislabāk der tieši jums. Šie auto var būt ļoti daudzpusīgi un apmierināt visdažādākās autobraucēju vajadzības.

CX 30 Exterior 3

VIEGLAIS HIBRĪDS

Degvielas patēriņu var samazināt, izmantojot vieglo hibrīdsistēmu. Viena no populārākajām sistēmām ir tik daudzpusīga, ka to, būtiski neietekmējot automašīnas cenu, var uzstādīt dažādiem modeļiem.

No Havit Change

AUTOMAŠĪNAS GARANTIJA

Jauna auto garantija uz noteiktu laiku nodrošina spēkrata izmantošanu bez neparedzētām izmaksām, taču, lai izvairītos no pārsteigumiem, ir jāzina pamatnosacījumi.

New Car 50 50

Meklējat jaunu auto?

Tie, kuri meklē mašīnu, tagad biežāk izvēlas nevis to, ko gribētos, bet to, ko var dabūt. Lai gan auto nav ikdienišķs pirkums, pusgads gaidīšanas vai pat ilgāk daudziem tomēr šķiet pārāk daudz.

Mazda CX 60 60X40

KĀPĒC MAZDA PELD PRET STRAUMI, PALIELINOT DZINĒJUS?

Lielāks tilpums automātiski nenozīmē lielu degvielas patēriņu.

2022 Mazda CX 60 Safety Comfort

KĀ EKONOMĒT DEGVIELU?

Ražotāji jau sen ir sapratuši – cilvēki vēlas auto, kas patērē maz, tāpēc piedāvā dažādus īpaši ekonomiskus modeļus.

Mx 30 50 50

JAUNS ELEKTROAUTO, KAS PATĪK MAKAM

Eiropas iedzīvotāji ir aizvien gatavāki pārsēsties elektriskajos auto, tomer daudzus attur to augstā cena. Ražotāji paplašina šo segmentu, un tirgū pieejamus spēkratus var atrast jau tagad.

CX 60 In Action

DEGVIELAS EKONOMIJA

Zems degvielas patēriņš mūsdienās ir svarīgāks nekā jebkad agrāk. Degvielas cenas ir visu laiku augstākajā līmenī, un piesārņojošām automašīnām piemēro arvien augstākus nodokļus.