Mazda M-hybrid

Novatoriskā hibrīdauto tehnoloģiju attīstība

Kas ir Mazda M Hybrid auto?

Mazda M Hybrid jeb mild hibrīds tehnoloģija izmanto nelielu ģeneratoru, lai uzkrātu enerģiju, kas parasti tiek izšķērdēta bremzēšanas laikā. Šī enerģija tiek izmantota, lai palīdzētu motoram ietaupīt degvielu, kas tiek izmantota darbinot automašīnas elektriskās sistēmas un optimizējot jūsu braucienu. Tātad tas nav tas pats, kas plu-in hibrīds vai elektromobilis, jo uzlāde nav nepieciešama.

Integrētais ģenerators

Kad jūs bremzējiet, ģenerators rada elektrība, kas tiek uzkrāta 24 voltu akumulatorā. Pēc tam šī elektrība tiek izmantota motora iedarbināšanai un palīdzot motoram, kad jūs pārslēdzat pārnesumus. Tas darbina arī automašīnas elektriskās sistēmas. 

 

Elektriskais motora palīgs 

Ar elektrisku motora palīgu ir vieglāk uzsākt braukšanu. Pārslēdzot ātrumu, akumulators palīdz motoram, izlīdzinot braukšanas nepilnības. Brauciena uzsākšana ir ātrāka un klusāka un  brauciens vienmērīgāks. 

 

Mazda M hibrīds ir tīrāks un efektīvāks

Ar dzinēja palīgu jūs iegūsiet uzlabotu degvielas patēriņu, zemākas emisijas un uzlabotu braukšanas pieredzi kas tiek nodrošināts ar brauciena uzsākšanas brīdi, pārnesumu pārslēgšanas palīgkontroli un automātisku motora izslēgšanu zem 10 km/h.

 

Uzziniet vairāk par M Hybrid auto - Mazda M Hibrīdauto cenas pie katra modeļa atsevišķi
200317Web Maxda M Hybrid Mazda Cx30 Dark Min

MAZDA CX-30 krosovers

Mazda CX-30 ir kompakts apvidus auto, kas tiek piedāvāts ar revolucionāro Mazda M Hybrid tehnoloģiju. Automašīna ar plūstošu kupejas skaistumu un SUV drosmīgo izturību.

200317Web Maxda M Hybrid Mazda 3 Dark Min

Mazda3

Mazda3 ir pieejams ar revolucionāro Mazda M Hybrid tehnoloģiju. Automašīna, kas izskatās lieliski no ārpuses un iekšpuses - tā ir veidota tā, lai jūs justos skatījies uz mākslas darbu - ne tikai automašīnu.

200317Web Maxda M Hybrid Mazda2 Dark Min

Mazda2

Pateicoties Mazda M hibrīdam, Mazda2 apvieno sportisku, bet vienmērīgu braukšanas pieredzi ar pārliecinošu vadības sajūtu un izcilu degvielas ekonomiju. Izbaudiet vienotību starp automašīnu un vadītāju, kā nekad agrāk.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI PAR M HIBRĪDA TEHNOLOĢIJU
  • Tā ir mūsu 48V hibrīda tehnoloģija. Tā izmanto nelielu integrēto startera ģeneratoru (ISG), lai savāktu enerģiju, kas parasti tiek izšķērdēta bremzēšanas laikā, un to uzglabā, lai darbinātu automašīnas elektriskās sistēmas, samazinot motora slodzi un ietaupot degvielu šajā procesā.

  • Kad jūs palēnināt ātrumu, integrētais startera motora ģenerators ražo elektrību, kas tiek uzglabāta 24 voltu akumulatorā. Šī elektrība tiek izmantota vairākiem mērķiem, tostarp motora iedarbināšanai un palīdzībot motoram, kad jūs sākat braukt. Tas var arī darbināt automašīnas elektrisko sistēmu.

  • Pavisam noteikti nē, bet jūs varat pamanīt, ka braucat vienmērīgāk. Izmantojot elektrisko motora palīgu, ir vieglāk uzsākt braucienu, un, pārslēdzot pārnesumu, tas notiek vienmērīgāk.

  • Nē. Akumulators uzlādējas braucot - bet tikai tad, kad palēnināt ātrumu, tāpēc tas nekad neatņem motoram enerģiju.

  • Nē. Mazda M Hybrid palīdz ietaupīt jūsu naudu, uzlabojot degvielas ekonomiju un samazinot izmešu daudzumu. Mazda M Hybrid ir standarts daudziem Mazda modeļiem. 

Mazda CX 30 Min

Piesakiet testa braucienu pie Mazda dīlera

Mazda3 hečbeks un sedans, Mazda2 hečbeks, kā arī Mazda CX-30 krosovers, ir pieejami ar Mazda M Hybrid tehnoloģiju.