PIELĀGOTA IKVIENAI GAUMEI

MAZDA3 hečbeks un sedans

Mazda3 Luxury

Ārkārtēji izdevīga Mazda noliktavas izpārdošana

Jauna Mazda no 15 990 EUR. Ieguvums līdz pat 10 000 EUR

NĀKAMĀ PAAUDZE IR KLĀT

Pilnībā jaunā Mazda3 iemieso divu tipu raksturus: hečbeka sportiskās aprises ir aizrautības un brīvības piesātinātas, toties sedana tīrās un elegantās proporcijas ir kā cēls otas triepiens. Abi modeļi ir ar perfekti nostrādātu augstākās kvalitātes salona apdari, vadošo SKYACTIV tehnoloģiju un modernākajām drošības sistēmām, nodrošinot nepārspējamu saikni ar ceļu un automašīnu.

Mazda3 Divas

MAZDA3 LAUNCH EDITION TIKAI 24 990 EUR

KOMPLEKTĀCIJĀ IETILPST: 2.0 (180 ZS) SKYACTIV-X dzinējs. metallic stila krāsu varianti, LED priekšējie lukturi, tālo gaismu kontrole (HBC), aizmugurējie parkošanās sensori, vējstikla displejs (loga projektora tipa), apsildāma stūre, 7 collu TFT digitālo mērierīču komplekts, 8.8 collu Mazda Connect multimediju sistēma, 8 skaļruņu audiosistēma, navigācijas sistēma, adaptīvā kruīza kontrole (MRCC, maksimālā ātruma braukšanas funkcija), viedā pilsētas bremzēšanas palīgsistēma (SCBS), aklās zonas uzraudzības sistēma (BSM), joslas saglabāšanas palīgsistēma (LKA).

2019 M3 SOM Brand Spring Exteriorfilm 2 YT THUMBNAIL

MAZDA3 LAUNCH EDITION PLUS TIKAI 25 990 EUR

KOMPLEKTĀCIJĀ IETILPST (LAUNCH EDITION PAPILDAPRĪKOJUMS): elektriski regulējamas bagāžas nodalījuma durvis, vējstikla slotiņas ar atledošanas funkciju, viedā bezatslēgas iekļūšana, sānskata spoguļi ar automātiskās aptumšošanās funkciju, salona sogulis ar automātiskās aptumšošanās funkciju, priekšējais parkošanās sensors, atpakaļskata kamera.

WCOTY M3 FB 03 WCDOTY Ch 0407 01 Min

Mazda3 ieguvusi 2020. gada "Pasaules auto dizains" titulu

Šogad atzīmējot uzņēmuma simtgadi, Mazda3 uzvarēja Pasaules auto dizains 2020., kas ir viena no World Car Awards (WCA) īpašajām nominācijām. Mazda3 ir otrā Mazda, kas ieguvusi Pasaules gada auto dizaina balvu pēc 2016. gada Mazda MX-5 uzvaras. Mazda unikālā Kodo dizaina filozofija, kas tika ieviesta 2010.gadā, spēj iedvest dzīvīgumu automašīnā un ir bijis pamats tam, ka Mazda automašīnu modeļi ieguvuši daudzas dizaina balvas. Mazda3, kas tika izlaista 2019. gadā, bija pirmais automobilis, kas demonstrēja jaunākās izmaiņas un sasniegumus uzņēmuma modernajā Kodo dizaina valodā – vēl nobriedušāks izpildījums, kas vērsts uz lielāku stila prestižu, savienojot eleganci un minimālismu. Dizaina “mazāk ir vairāk’’ estētiskais stils, ir radis iedvesmu japāņu mākslas tradīcijās un skaistumā starp telpu un objektiem.

Mazda3 galvenās iezīmes
Personalizēt savu Mazda

Iepirkšanās rīki