Radīts dinamiskiem vadītājiem

2024.gada MAZDA3 sedans un hečbeks

IZCILS DIZAINS

Mazda3 pārsteidz ar lielisko izskatu - no aerodinamiskās virsbūves plūstošajām līnijām līdz rūpīgi izstrādātajam interjeram. Uz ceļa tā sportiskā braukšanas sajūta pārliecinās pat visprasīgākos vadītājus.

Work Of Art On Wheels

MĀKSLA KUSTĪBĀ

Mazda3 ir valdzinoša āriene, kas demonstrē izsmalcināta un eleganta japāņu dizaina skaistumu. Virsbūves līnijas un glancētā virsma intriģējošā veidā atspoguļo apkārtējās vides gaismu.

Performance R

IZCILA VEIKSTSPĒJA, LIELISKA EKONOMIJA

Mazda3 ir revolucionārs e-Skyactiv dzinējs, kas izmanto unikālo Mazda Spark Controlled Compression Ignition tehnoloģiju, lai paceltu jūsu braukšanas pieredzi nākamajā līmenī. Tas ir aprīkots ar Mazda M Hybrid sistēmu, lai nodrošinātu izcilu degvielas ekonomiju un veiktspēju.

2023 Mazda3 IPM4 GER LHD BRD C28 HB SDN 4

Izmēģiniet un pārliecinieties paši

Sēdieties pie Mazda3 stūres, lai piedzīvotu pavisam jauna līmeņa komfortu un izklaides iespējas, ko nodrošina daudzie automobiļa salona uzlabojumi un pilnveidotā braukšanas dinamika. Esot tik precīzam un aizraujoši vadāmam, kā nekad iepriekš.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda3

JO KATRS BRAUCIENS IR JĀIZBAUDA

Ikdienā, braucot pie stūres pavadām diezgan daudz laika un ir svarīgi justies ērti, droši un pārliecināti. Šeit būs Mazda raksti, ko iesakām izlasīt, lai uzzinātu vēl vairāk:

Iepirkšanās rīki

Attēlos redzamie modeļi dažos aspektos var atšķirties no mūsu tirgū pieejamajiem modeļiem. Attēlos redzamās krāsas un dažas salona detaļas var atšķirties no salonā esošajiem automobiļiem.