PIELĀGOTA IKVIENAI GAUMEI

MAZDA3 hečbeks un sedans

Mazda3 Luxury

NĀKAMĀ PAAUDZE IR KLĀT

Mazda3 iemieso divu tipu raksturus: hečbeka sportiskās aprises ir aizrautības un brīvības piesātinātas, toties sedana tīrās un elegantās proporcijas ir kā cēls otas triepiens. Abi modeļi ir ar perfekti nostrādātu augstākās kvalitātes salona apdari, vadošo SKYACTIV tehnoloģiju un modernākajām drošības sistēmām, nodrošinot nepārspējamu saikni ar ceļu un automašīnu.

WCOTY M3 FB 03 WCDOTY Ch 0407 01 Min

Mazda3 ieguva 2020. gada "Pasaules auto dizains" titulu

Mazda unikālā Kodo dizaina filozofija, spēj iedvest dzīvīgumu automašīnā un ir bijis pamats tam, ka Mazda automašīnu modeļi ieguvuši daudzas dizaina balvas. Dizaina “mazāk ir vairāk’’ estētiskais stils, ir radis iedvesmu japāņu mākslas tradīcijās un skaistumā starp telpu un objektiem.

Mazda3 Sedan Min

Mazda3 ir pieejama ar revolucionāro Skyactiv-X dzinēju

Skyactiv-X ir dzinējs, kas maina visu. Pateicoties ar dzirksteli kontrolētajai kompresijas aizdedzei (SPCCI), Skyactiv-X sadedzina degvielu daudz efektīvāk. Tādējādi tiek iegūts vairāk jaudas, radot mazāk izmešu, un šis dzinējs izmanto mazāk degvielas nekā parastie benzīna dzinēji.

Mazda3 sedans un hečbeks virsbūve

Izmēģiniet un pārliecinieties paši

Sēdieties pie Mazda3 stūres, lai piedzīvotu pavisam jauna līmeņa komfortu un izklaides iespējas, ko nodrošina daudzie automobiļa salona uzlabojumi un pilnveidotā braukšanas dinamika. Būdams tik precīzs un aizraujoši vadāms kā nekad iepriekš.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda3

Personalizēt savu Mazda

JO BRAUKŠANU IR VĒRTS SVINĒT

Braucot pie stūres, mūsu motošosejas dzīves stila iezīmes liek jautri pavadīt laiku un sniedz piedzīvojumus. Šeit būs Mazda raksti, ko iesakām izlasīt, lai uzzinātu vēl vairāk:

Iepirkšanās rīki