Stils, ko vēlies izjust

Mazda CX-30 krosovers

Jaunā Mazda CX-30

Stils, ko vēlies izjust

Sagaidi jauno pilsētas SUV – dizaina meistardarbu.
Japāņu “KODO” dizaina rokraksts ir atpazīstams no pirmā acu skatiena. Tas rada satraucošas emocijas.

Jaunās paaudzes Skyactiv-X dzinējs ir revolucionāra spēkstacija, kas apvieno benzīna dzinēja jaudas īpašības un dīzeļdzinēja degvielas ekonomiju. Vairāk jaudas ar mazāku degvielas patēriņu. 

Izmēģini jauno krosoveru, un tu vēlēsies turpināt braukšanas prieku pēc iespējas ilgāk.

RADĪTA JŪSU DZĪVEI

Gan iekšēji, gan ārēji pilnībā jaunais krosovers ir vienkārši skaists – sākot ar plūdenajām virsbūves formām un beidzot ar meistarīgi izstrādātu un izsmalcinātu salonu un inovatīvām tehnoloģijām, kas ir tās pamatā. Viss ir apvienots, lai bagātinātu un uzlabotu Jūsu dzīvesveidu un lai ikviens brauciens sniegtu patiesu baudījumu.

Mazda CX 30 EURO NCAP

Euro NCAP piecu zvaigžņu vērtējumu

Jaunais Mazda krosovers jaunākajos Euro NCAP testos ieguvis maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu. Šis bija jau trešais Mazda automobilis, kas kopvērtējumā ieguvis piecas zvaigznes pēc jaunajiem, daudz stingrākiem 2018. gada Euro NCAP triecienizturības vērtēšanas kritērijiem.

2018 Mazda SKYACTIV X2.0L Front (1) (1)

Tehnoloģijas spēks

Dzinēji ir izstrādāti, balstoties uz Skyactiv tehnoloģiju, un ir aprīkoti ar M-Hybrid elektriskās piedziņas tehnoloģiju, pateicoties kurai, tiek uzlabota degvielas ekonomija. Skyactiv-X dzinējs izceļas ar Mazda patentēto “Spark Plug Controlled Compression Ignition” (SPCCI) tehnoloģiju, kas ļauj kombinēt benzīna dzinējā izmantoto degmaisījuma aizdedzināšanu ar aizdedzes sveci un dīzeļdzinējā izmantoto degvielas pašaizdegšanos spiediena izraisītās augstās temperatūras ietekmē.

Mazda CX-30

Mazāk ir vairāk

Izmantojot augstākās kvalitātes materiālus, kas izstrādāti, īpašu uzmanību pievēršot detaļām, tiek panākta gaismas un telpas izjūta. Salons, kura izstrāde ir balstīta ap cilvēku centrētajā dizaina filozofijā “mazāk ir vairāk”, apvieno tīras un skaistas virsmas.

Mazda-cx-30-led

LED lukturi

Ikviena līkne, kontūra un detaļa – pat aizmugurējie LED lukturi – ir vienots veselums, kas rada kustības un dinamisma iespaidu.

2019 CX 30 EU LHD 2 C49 R2 Png Min

Izmēģiniet un pārliecinieties paši

Sēdieties pie jaunās Mazda CX-30 stūres, lai piedzīvotu pavisam jauna līmeņa komfortu un izklaides iespējas, ko nodrošina automobiļa salons un izcilā braukšanas dinamika.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda CX-30

Personalizēt savu Mazda

Iepirkšanās rīki

Attēlos redzamie modeļi dažos aspektos var atšķirties no mūsu tirgū pieejamajiem modeļiem. Attēlos redzamās krāsas un dažas salona detaļas var atšķirties no salonā esošajiem automobiļiem.