RADĪTS JEBKURAM DZĪVESVEIDAM

Pilsētas krosovers Mazda CX-30

480X852 Jan CX 30

VISLABĀKAIS KOMPAKTAIS SUV

Neatkarīgi no jūsu galamērķa, vai tās būtu rosīgas pilsētas ielas vai rāms lauku apvidus, Mazda CX-30 iederas jebkurā vidē, izstarojot enerģiju uz āru un vienlaikus nodrošinot komfortu salonā. Izbaudiet meistarīgi veidoto automobili, kas iemieso tradicionālo Jinba-ittai vienotību starp vadītāju un automobili. Intuitīvs, patīkams un ar nepārspējamu aizsardzību un atbalstu. Mazda CX-30 katru braucienu pārvērš par piedzīvojumu.

CX 30 Sideshot16 Sleek And Bold 1000X600

ELEGANTS UN DROŠS

Mazda CX-30, kas veidots pēc japāņu estētikas principiem, apvieno izcilu dinamiku ar minimālisma eleganci. Nepārprotami elegants un izturīgs kompakts SUV - sākot no aerodinamiska silueta līdz izsmalcinātai interjera apdarei.

CX 30 Sideshot16 Sleek And Bold 1000X600
2018 Mazda SKYACTIV X2.0L Front (1) (1)

RADĪTS JUMS

Mūsu jaunākais Skyactiv dzinēju klāsts ir aprīkots ar elektronisko M-Hybrid braukšanas tehnoloģiju, lai optimizētu degvielas patēriņu, nemazinot braukšanas prieku. Uz cilvēku orientēts dizains garantē vēl intuitīvāku un ērtāku braukšanu. Piekare bez piepūles absorbē izciļņus un vibrācijas, nodrošinot līganu braukšanu.

2018 Mazda SKYACTIV X2.0L Front (1) (1)

RADĪTS LAI IEDERĒTOS JŪSU IKDIENĀ

Mazda CX-30 ir vienkārši skaists - sākot ar gludajām virsbūves līnijām un beidzot ar izsmalcināto salona apdari un inovatīvajām tehnoloģijām zem motora pārsega. Tas papildina un uzlabo jūsu dzīvesveidu un padara katru braucienu par īstu baudījumu.

Mazda CX-30

MAZĀK IR VAIRĀK

Salons rada unikāli ērtu braukšanas vidi. Viss, sākot no kāju, galvas un muguras stāvokļa un beidzot ar to, kā jūs sasniedzat apkārt esošās ierīces, ir veidots, domājot par jums, lai jūs varētu būt atslābis un koncentrēties uz ceļu.

Mazda CX-30
CX 30 Test Drive Block 1000X600

BRAUKŠANAS PRIEKS

Sēdieties pie Mazda CX-30 stūres un izbaudiet šī stilīgā SUV dinamiku. CX-30 ar savām daudzpusīgajām funkcijām un kompaktajiem izmēriem atbilst pat visprasīgāko pilsētas autovadītāju vajadzībām.

CX 30 Test Drive Block 1000X600
Mazda-cx-30-led

NAGISA & HOMURA

Uzziniet vairāk par mūsu komplektācijām: Nagisa, kas apvieno izsmalcinātu senatnīgumu un mūsdienīgu sportiskumu, un sportisko Homura.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda CX-30

Iepirkšanās rīki

Attēlos redzamie modeļi dažos aspektos var atšķirties no mūsu tirgū pieejamajiem modeļiem. Attēlos redzamās krāsas un dažas salona detaļas var atšķirties no salonā esošajiem automobiļiem.