Skyactiv-X

Mazda3 Luxury

X = SPĒJA IETEKMĒT

Skyactiv-X ir dzinējs, kas maina visu. Mūsu novatoriskajiem inženieriem ir izdevies paveikt to, ko citi nav spējuši. Pateicoties ar dzirksteli kontrolētajai kompresijas aizdedzei (SPCCI), Skyactiv-X sadedzina degvielu daudz efektīvāk. Tādējādi tiek iegūts vairāk jaudas, radot mazāk izmešu, un šis dzinējs izmanto mazāk degvielas nekā parastie benzīna dzinēji, kas ļauj Jums piedzīvot labāku braucienu bez kompromisiem.

 

IZMEŠI : 122 G/KM* CO2

EFEKTIVITĀTE : KOMBINĒTAJĀ CIKLĀ 5,4 L / 100 KM

JAUDA : 180 ZS

Jauda, efektivitāte, izmeši

KĀ TAS DARBOJAS?

Skyactiv-X izmanto unikālu Mazda tehnoloģiju - ar dzirksteli kontrolētu kompresijas aizdedzi (SPCCI).

2018 Mazda SKYACTIV X2.0L Front (1) (1)

SPCCI

SPCCI apvieno dīzeļdzinēja degvielas ekonomiju ar benzīna dzinēja jaudu un vadāmību. Dzinējs nemanāmi pārslēdzas starp parasto dzirksteļaizdedzes un kompresijas aizdedzes režīmu, degvielas un gaisa maisījumu saspiežot tā, lai tas sadegtu vēl efektīvāk. Tā tiek iegūts labākais, ko piedāvā abi dzinēji.

2018 Mazda SKYACTIV X2.0L Front (1) (1)

DĪZEĻA UN BENZĪNA DZINĒJU LABĀKO ĪPAŠĪBU APVIENOJUMS

Skyactiv-X ir jaudīgs benzīna dzinējs ar lielu apgriezienu skaitu, taču ar dīzeļdzinējam raksturīgu degvielas patēriņu. Tas ir atsaucīgs, efektīvs un videi draudzīgāks.

SKYACTIV-X DZINĒJA PRIEKŠROCĪBAS :

  • LIELISKA DEGVIELAS EKONOMIJA
  • LIELS GRIEZES MOMENTS
  • ĀTRA ATSAUCĪBA
  • LIELA ATDODAMĀ JAUDA
  • IZDALA MAZĀK SILTUMA
  • LABA IZPLŪDES GĀZU FILTRĀCIJA
MAZDA AUTOMAŠĪNAS AR SKYACTIV-X DZINĒJU

Vērtības attiecas uz pilnībā jauno Mazda3 sedanu 2,0 Skyactiv-X Vision MT. Atsauces ir kombinētās vērtības saskaņā ar jauno WLTP testēšanas metodi.