Mazda CX-60 galvenās iezīmes

Small Mazda CX 60 Craftedinjapan Sideshot 07 RGB 11648X8736 2022 Eur Engl

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA PRIEKŠROCĪBAS

Mazda CX-60 ir mūsu pirmais uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas auto. Tajā iebūvēts jaudīgs 2,5 litru benzīna dzinējs, kas kopā ar elektrisko dzinēju un akumulatoru nodrošina iespaidīgu braukšanas sniegumu. Tas iemieso visu, ko jaudas un degvielas ekonomijas ziņā var gaidīt no SUV. Vedot bērnus uz skolu vai dodoties uz darbu, iespējams izmantot tikai elektrisko režīmu, savukārt dodoties garākos nedēļas nogales izbraucienos, CX-60 nemanāmi pārslēgsies starp benzīna un elektrisko režīmu. Jūs baudīsiet prāta mieru, ko sniedz braukšana ar videi draudzīgāku automobili.

VADĪTĀJAM PAREDZĒTAS TEHNOLOĢIJAS
dizains

PHEV aprīkojums

Jaunās Mazda CX-60 daudzpusīgais un visaptverošais standarta aprīkojums ir augstākās klases un sniedz vadītājam pārliecību un sirdsmieru. Turklāt ir pieejamas aprīkojuma pakotnes papildu komfortam. Mazda CX-60 ir pieejama trīs dažādos aprīkojuma līmeņos un vairākās brīnišķīgās krāsās, starp kurām noteikti atradīsiet savu iecienītāko.

DROŠĪBA

IZMĒĢINIET TO

Izbaudiet intuitīvo un patīkamo braukšanu ar CX-60, kas piedāvā lielisku veiktspēju, drošību un sportisku braukšanas sajūtu. Nāciet izmēģināt un pārliecinieties pats!