IZSTRĀDĀTS JAPĀNĀ

MAZDA CX-60 UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

MAZDA Banner 480X852
Mazda CX 60 1200X800

TAGAD ARĪ DĪZEĻA DZINĒJU

Mazda CX-60 ir pieejams arī ar jaudīgu 3,3 litru e-Skyactiv D dīzeļdzinēju. Ar M Hybrid vieglās hibrīda sistēmas palīdzību dīzeļdzinējs garantē degvielas patēriņa efektivitāti un zemu izmešu līmeni, kā arī spēcīgu griezes momentu, ko varat sajust pat pie lieliem apgriezieniem. Dīzeļa modeļi ir pieejami gan ar aizmugurējo, gan visu riteņu piedziņu, tādās pašās komplektācijās kā PHEV modeļi.

MAZDA JAUNAIS PARAUGMODELIS

Pilnībā jaunais Mazda CX-60 uzlādējamais hibrīds iemieso visu, ko Mazda iebūvējusi savā DNS pēdējo 100 gadu laikā – sākot ar lielisko salona un virsbūves dizainu, līdz izcilajai japāņu meistarībai un jaunajām tehnoloģijām, turklāt fokusējot to visu uz fantastiskas braukšanas pieredzes nodrošināšanu kā vadītājam, tā arī ikvienam pasažieriem. Gluži tāpat kā visi Mazda automobiļi, arī modelis CX-60 izceļas ar lielisku vadāmību – tas ir intuitīvs, drošs, vienkāršs un baudāms.

CX 60 Intro Charging

Tā dizains apvieno augstas kvalitātes materiālus, japāņu mantojumu un aizrautību, ko pieredzējušie Takumi meistari ievieš ikvienā mūsu unikāli izstrādātajā automobilī. Mūsu pilnībā jaunais Mazda CX-60 ir arī mūsu pirmais PHEV tehnoloģijas automobilis, kas aizsāk veselu jaunu, uz vadītāju fokusētu tehnoloģiju sēriju.

CX 60 Intro Charging
Towing LT2

SPĒKA ELEGANCE

Mazda CX-60 ir radīts, lai pārsteigtu: ne tikai ar eleganto Kodo dizainu un augstas kvalitātes materiāliem, bet arī ar 2500kg vilkšanas kapacitāti. Izcilai stabilitātei un drošībai aprīkots ar piekabes stabilitātes kontroli (TSC), kā arī Mazda Intelligent Drive Select (Mi-Drive) tehnoloģiju, kas ļauj pārslēgties uz vilkšanas režīmu. Tas nodrošina unikālu braukšanas pieredzi, ko piedāvā tikai Mazda, un ļauj paņemt līdzi piekabi, laivu vai jebkuru citu aktīvās atpūtas piederumu, kur vien vēlaties, bez kompromisiem starp veiktspēju un komfortu.

CX 60 TD

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES MAZDA CX-60?

•2.5 PHEV 8AT AWD 327 ZS/ 500 NM •CO2 – 33g/ km •Vidējais degvielas patēriņš kombinētajā ciklā 1.5l / 100km •Pilnībā elektriskajā režīmā veicamais attālums 63km •Jaunākās drošības sistēmas •BOSE audio sistēma •Vadītāja atpazīšanas sistēma

BŪTISKĀKĀS IEZĪMES

Izpētiet dažus no daudzajiem iemesliem, kādēļ izvēlēties pilnībā jauno Mazda CX-60 – kā attiecībā uz vidi, tā arī braukšanas sniegumu vai tādām ērtībām kā uzlādējamā tehnoloģija, kas nodrošina Jūsu ikdienas braukšanas vajadzības. Mazda CX-60 spēka piedziņa tika izstrādāta nestandarta braukšanas pieredzes radīšanai, bet vienlaikus domājot arī par ilgtspējību un vadītāja prasībām.

RADĪTS, LAI PILNĪBĀ ATBILSTU JŪSU DZĪVESVEIDAM
CX 60 Exclusive

MAZDA CX-60 EXCLUSIVE-LINE STANDARTAPRĪKOJUMS

Mazda CX-60 Exclusive-Line piedāvā pilnu drošības un izklaides funkciju klāstu, tostarp arī tālruņa integrēšanas iespējas. Pateicoties apsildāmajai stūrei un priekšējiem sēdekļiem, Jūs saņemat papildu komforta līmeni. Salona dizains ir aprīkots ar daudzām drošības funkcijām, sākot ar aklās zonas uzraudzības sistēmu un parkošanās sensoriem līdz viedajai pilsētas bremzēšanas palīgsistēmai. Papildu ērtības nodrošina arī priekšējie un aizmugurējie parkošanās sensori. Šis ir auto, kuru labprāt vadīsiet gadu no gada.

CX 60 Exclusive
CX 60 Homura Cut

MODEĻA VERSIJA HOMURA

Mazda CX-60 Homura piedāvā daudz pievilcīgu papildinājumu, lai auto izskatu padarītu vēl sportiskāku. Black stila ādas sēdekļi, salona un aizmugurējais kāju zonas apgaismojums rada vilinošu atmosfēru, tādēļ patīkamā satraukumā gaidīsiet katru nākamo reizi, lai atkal sēstos pie šī automobiļa stūres. Pilnveidojiet savu pieredzi ar vadītāja personalizēšanas sistēmu, 360 grādu visaptverošā skata monitoru un komforta funkcijām.

CX 60 Takumi Intro

MODEĻA VERSIJA TAKUMI

Modeļa versijā Mazda CX-60 Takumi izmantotas Napa ādas, unikālu tekstūru un Chrome stila detaļas. Šī versija ir pilnībā vērsta uz visērtākās un apmierinošākās vides radīšanu kā vadītājam, tā arī visiem pasažieriem. Pilnveidojiet savu pieredzi tālāk ar vadītāja personalizēšanas sistēmu, 360 grādu visaptverošā skata monitoru, kā arī ar papildu ērtību un komforta funkcijām.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI
  • Pilnībā jaunā aizmugurējo riteņu piedziņas platforma nodrošina daudz labāku spēku sadalījumu, uzņemot paātrinājumu, bremzējot, stūrējot un braucot līkumos. Salīdzinot ar priekšējo riteņu piedziņas automobiļiem, rezultātā ir uzlabotas tādas dinamiskās darbības kā vilkšana, stūrēšana, vadāmība un vispārīgā automobiļa darbības vienmērība, turklāt samazināts arī radītā trokšņa līmenis.

  • Modelis Mazda CX-60 ir uzņēmuma pirmais uzlādējamais hibrīds. Tas būs aprīkots ar vienrindas četru cilindru dzinēja un ar 17,8 kWh akumulatora darbinātu elektrisko motoru, kas balstīts mūsu atzītajā SKYACTIV spēka piedziņas blokā.

  • Pielietojot visas zināšanas, ko esam ieguvuši, radot pasaulē vislabāk pārdoto rodsteru MX-5 un mūsu klasē vadošos SUV, Mazda CX-60 spēj nodrošināt dinamiku, jaudu, ātrumu un sajūtas, kas vadītājā un pasažieros raisa neticamu braukšanas pieredzi.

Attēlos redzamie modeļi dažos aspektos var atšķirties no mūsu tirgū pieejamajiem modeļiem. Attēlos redzamās krāsas un dažas salona detaļas var atšķirties no salonā esošajiem automobiļiem.