Mazda Latvija

BUJ – ATBILDES UZ JŪSU JAUTĀJUMIEM

Uz ceļa parādās aizvien vairāk elektromobiļu, un pilnībā elektriskie automobiļi ir šīs aizraujošās mobilitātes revolūcijas nākamais solis. Daudzi cilvēki ir patīkami pārsteigti par elektromobiļa (EV) sniegtajām priekšrocībām, bet viņiem tāds vēl nav piederējis, ne ir bijusi iespēja ar tādu izbraukt. Piedāvājam dažus no biežāk uzdotajiem jautājumiem un atbildes uz tiem.

 • Pasūtījumu pieņemšanu plānojam sākt 2020. gada pavasarī. Lūdzu, reģistrējieties, lai saņemtu vairāk informācijas par Mazda pirmo elektromobili pirms tā ierašanās 2020. gada rudenī.

 • Lūdzu, reģistrējieties, lai saņemtu vairāk informācijas par iespējām apskatīt jauno Mazda MX-30 pirms pārdošanas uzsākšanas 2020. gada rudenī.

 • Tā pie Jūsu vietējā izplatītāja būs pieejama 2020. gada rudenī. Iesakām Jums reģistrēties, lai saņemtu vairāk informācijas un jaunumus, tuvojoties automobiļa pārdošanas uzsākšanai.

 • Ir paredzēts, ka nobraucamais attālums WLTP ciklā būs 200 km* (tuvojoties pārdošanas uzsākšanai, iespējama homologācija).

 • Jā. Nobraucamais attālums ir atkarīgs no laika apstākļiem, braukšanas ātruma un, piemēram, tādu elektrisko funkciju izmantošanas automobilī kā gaisa kondicionieris vai sēdekļu apsilde.

 • Jā, jaunās Mazda MX-30 akumulatoram tiek piemērota 8 gadu vai 160 000 km garantija atkarībā no tā, kurš nosacījums tiek izpildīts pirmais. Neparedzētu darbības traucējumu gadījumā garantija pilnībā nosedz akumulatora remontu un/vai nomaiņu.

 • Process ir vienkāršs un darbojas kā jebkura cita elektromobiļa uzlāde. Pieslēdziet automobili savai mājas uzlādes stacijai vai jebkurai Jūsu tuvumā esošajai publiskajai uzlādes stacijai. Īpaši ieteicams izmantot mājas uzlādes staciju, kas ļauj veikt ērtu uzlādi, atrodoties mājās. Uzlādei var izmantot arī parasto kontaktligzdu, taču tas ir vislēnākais uzlādes veids, un to nav ieteicams izmantot regulāri.

 • Šo automobili var uzlādēt jebkurā publiskajā uzlādes stacijā, kas aprīkota ar CCS vai 2. tipa kontaktdakšu. Uzlādi var veikt arī mājās, izmantojot mājas uzlādes staciju vai parasto kontaktligzdu.

 • Uzlādes laiks ir atkarīgs no uzlādes veida.

  Veicot uzlādi ceļā, izmantojot 50 kW ātrās uzlādes staciju, iespējams, vajadzēs tikai 40 minūtes.

  Izmantojot mazāk jaudīgu staciju (piemēram, 22 kW), var būt nepieciešamas 4,5 stundas*.

  Veicot uzlādi naktī, izmantojot mājas kontaktligzdu, pilnīga uzlāde var aizņemt vien 14,3 stundas*, dodot Jums laiku uzlādēt gan “savu”, gan automobiļa akumulatoru.