RADĪTA JUMS

Parādiet savu nostāju un esiet priekšgalā ar pilnībā elektrisku automobili, kas darbojas vienā ritmā ar Jums. Jaunā Mazda MX-30 lauž ceļu ar pilnīgi jaunu pieredzi, kas radīta tieši Jums – elektromobilis ar cilvēcisku pieskārienu.

DIZAINS
Otrreizēji pārstrādātie materiāli
Mazda MX-30 elektromobilis

Salona apdares materiāli

Pēc pasūtījuma veidotie otrreizēji pārstrādātie salona apdares materiāli un rokām darinātās korķa virsmas automobilim piešķir nomierinošu un dabisku sajūtu. Kopumā jaunā Mazda MX-30 izceļas ar modernu dizainu, kura izstrādē plaši izmantoti otrreizēji pārstrādāti materiāli.

Praktiskas unikāla dizaina durvis

Jaunā Mazda MX-30 ir aprīkota ar praktiskām unikāla dizaina durvīm, kas atveras pretskatā plašā 82 grādu leņķī, nodrošinot vieglu iekāpšanu un piekļuvi priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem. Tās arī rada plašākas telpas sajūtu un ir drosmīga dizaina apliecinājums.

Mazda MX-30 elektromobilis

Moderna un aerodinamiska virsbūve

Jaunā Mazda MX-30 ir īstens Mazda automobilis – ar gludu, modernu un aerodinamisku virsbūvi. Turklāt iespēja izvēlēties no 3 virsbūves toņiem pievilcīgi izceļ ”Kodo” dizainu – bezrūpīgu, piesātinātu ar personību un koncentrētu uz galveno.