PAVISAM JAUNS, NEPĀRPROTAMS MAZDA IZSKATS

ELEKTROAUTO VIRSBŪVE

IEPAZĪSTIET MŪSU JAUNO UN AIZRAUJOŠO ĢIMENES LOCEKLI

Mazda MX-30 ir īstens Mazda – ar elegantu un stilīgu virsbūvi. Uz cilvēku orientētajam Kodo dizainam piemīt spēcīga personība, un tajā izceļas būtiskākais: vienkāršība un izturīgums, taču vienlaikus arī vieglums un dinamiska vitalitāte. Elektromobilis pieejams mūsdienīgu trīs toņu apdarē, kas īpaši akcentē virsbūves plūdlīnijas.

Mazda MX-30 elektromobilis

IZTURĪGUMS UN SKAISTUMS

Izziniet Mazda MX-30 galvenās iezīmes: unikāla dizaina durvis, krosovera izskats, piesaistoša dizaina un neuzkrītošās virsbūves līnijas. Šī ir izsmalcināta Kodo dizaina interpretācija, kurā neatradīsiet pārmērīgas detaļas. Uz cilvēku orientētais dizains ir ieturēts minimālisma stilā.

PĀRDOMĀTI IZSTRĀDĀTS UN NEAPŠAUBĀMI SKAISTS

IELŪKOJIETIES SALONĀ

Gaumīgais Mazda MX-30 salons nepieļauj kompromisus attiecībā uz komfortu vai skaistumu. Tā dizains ir elegants, taču vienlaikus ieturēts minimālisma stilā, turklāt salonā izmantojām pārdomāti izvēlētus augstas kvalitātes materiālus.

IEDZIMTA VIENKĀRŠĪBA

Izsmalcināta līdz vissīkākajām detaļām – vai tas būtu automobiļa piesaistošais izskats vai elegantās virsbūves līnijas, Mazda MX-30 virsbūve ir lielisks minimālisma stilā ieturēta dizaina paraugs. Un neaizmirsīsim par unikālā dizaina durvīm, kas rada viegluma un brīvības sajūtu.

Mazda MX-30 elektromobilis

PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Mazda MX-30 citu Mazda automobiļu vidū izceļas ar visizteiksmīgāko LED lukturu dizainu, kāds jebkad redzēts. Lukturiem piemīt tehniska precizitāte, un tie rada dziļuma iespaidu.

MAZDA MX-30 IZMANTOTĀS TEHNOLOĢIJAS

Uzziniet, kā “īstā izmēra” pieeja palīdzēja mums atrast ideālo automobiļa akumulatoru, kas atbilst Jūsu ikdienas vajadzībām un vienlaikus ir videi draudzīgs. Varat uzzināt arī izsmeļošāku informāciju par Mazda MX-30 iekšējo savienojamību un uzlādes iespējām.