Esiet uz viena viļņa

Mazda MX-5 RF rodsters

Esat gatavi aizraujošiem braucieniem?

Mazda MX-5 ir leģendārs rodsters, kas unikāli saplūst ar autovadītāju. Turklāt Mazda MX-5 ir mūsu līdz šim labākais modelis, kurā uzlabotas tieši īstās detaļas. Tam ir atlētiskākā un elpu aizraujošākā Jinba Ittai dizaina interpretācija, kāda līdz šim radīta. Braucot ar MX-5, šķitīs, ka saplūstat ar automobili – uz ceļa izjutīsiet pavisam jaunas sajūtas.

FANU UN EKSPERTU IEMĪĻOTS

Trīsdesmit divus gadus atrodoties rodsteru kategorijas priekšgalā, Mazda MX-5 ir ieguvis neskaitāmas balvas – un nepārstāj to darīt.

Ar skatu nākotnē Mazda MX-5 RF kļūst arvien labāks un sajūsmina gan autovadītājus, gan dažādu apbalvojumu žūrijas pārstāvjus visā pasaulē, pateicoties tā īstenotajai devīzei “mazāks svars, lielāka jauda”, kas apvienojas ar KODO dizainu un pārsteidzošu komfortu.

 

APSKATĪT GALERIJU

MX 5 RF Gallery Parking

IZVEIDOTS TĀ, LAI BRAUKŠANA BŪTU BAUDA

Pateicoties izcilajam KODO: Kustības dvēseles dizainam, Mazda MX-5 RF izskatās kā skupltūra, tomēr saglabā vienkāršību, turklāt tam piemīt nevainojama vadāmība. Luksusa klases uzlabotais salons ļauj jums ērti iekārtoties un izbaudīt uzmundrinošu braucienu ar nolaistu jumtu.

MX 5 RF Gallery Parking
MX 5 RF Soul Red Street

PILNĪGA SASKAŅA

MX-5 RF viss ir rūpīgi izstrādāts – gan godalgotā Skyactiv tehnoloģija, gan arī izcilais KODO dizains. Tas ļauj Jums izbaudīt braucienu un padara šo pieredzi neaizmirstamu. Jau iekāpjot salonā, Jūs sajutīsieties kā vienots veselums ar Mazda MX-5 – mēs to dēvējam par Jinba Ittai.

Pārveidojiet

Līdz priekam tikai 13 sekundes

Mazda MX-5 RF ir cietā jumta rodsters, kas piemērots visiem laikapstākļiem. Jūs to arī sajutīsiet, pateicoties automobiļa brīnišķīgajam spīdumam, zema slīpuma motora pārsegam un asaras formas salonam. Taču tas viss mainās, kad nospiežat slēdzi un brauciens klusajā salonā 13 sekunžu laikā pārvēršas par piedzīvojumu brīvā dabā.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda MX-5 RF

Iepirkšanās rīki

Attēlos redzamie modeļi dažos aspektos var atšķirties no mūsu tirgū pieejamajiem modeļiem. Attēlos redzamās krāsas un dažas salona detaļas var atšķirties no salonā esošajiem automobiļiem.