LEĢENDĀRS MEISTARDARBS

2024. GADA MAZDA MX-5 RF

PIEDZĪVOJIET BRĪVĪBAS SAJŪTU, BRAUCOT ZEM KLAJAS DEBESS

Modeļa versijas MX-5 RF Fastback stils apvieno cietā jumta komfortu un mieru ar nepārspējamu braukšanas prieku, ko sniedz leģendārā MX-5 atvērtā jumta sajūta. Mūsu Kodo dizaina veidotās līnijas graciozi ieplūst elegantajā cietajā jumtā. Un nepieciešamas vien 13 sekundes, lai to nolaistu, turklāt neaizņemot papildu vietu bagāžas nodalījumā. Ideāli piemērots nedēļas nogales izbraucieniem.

MX 5 RF IPM7 GER RHD BRD C31 INT Driving

JŪSU IESPĒJU TURPINĀJUMS

Jinba Ittai jeb japāņu filozofija par “zirgu un jātnieku kā vienotu veselumu” bijusi fundamentāla, formējot modeļa versijas MX-5 RF braukšanas pieredzi. Tā izstrādāta, lai šo kopības sajūtu padarītu vēl izteiksmīgāku. Rezultāts? Sporta automobilis, kas nodrošina nākamā līmeņa braukšanas dinamiku, kas garantē vēl precīzāku vadāmību, labāku kontroli un fantastiski līdzsvarotu manevrētspēju.

MX 5 RF IPM7 GER RHD BRD C31 INT Driving
MX 5 Rf IPM7 Driving Experience

PILNĪGA SASKAŅA

Izveicīgais MX-5 RF piedāvā neaizmirstamu prieku ar gandrīz ideālu 50/50 svara sadalījumu un jaudīgu veiktspēju. Unikāla braukšanas dinamika papildina saikni starp automašīnu un vadītāju – ideāls Jinba Ittai iemiesojums.

MX 5 RF IPM7 GER LHD Jinba Ittai

UNIKĀLA BRAUKŠANAS PIEREDZE

Automašīna un tās vadītājs kustībā satiekas ar burvīgu veiklību. Izmēģiniet MAZDA MX-5 RF un izbaudiet unikālo braukšanas prieku, kas ar garantiju rada smaidu jūsu sejā. Sajūtiet leģendārā kabrioleta jaudu un unikālo braukšanas dinamiku, rezervējiet testa braucienu un ļaujiet MX-5 RF aizvest jūs piedzīvojumā!

MX 5 RF IPM7 GER LHD Jinba Ittai
Transformācija

Līdz priekam tikai 13 sekundes

Mazda MX-5 RF ir cietā jumta rodsters, kas piemērots visiem laikapstākļiem. Jūs to arī sajutīsiet, pateicoties automobiļa brīnišķīgajam spīdumam, zema slīpuma motora pārsegam un asaras formas salonam. Taču tas viss mainās, kad nospiežat slēdzi un brauciens klusajā salonā 13 sekunžu laikā pārvēršas par piedzīvojumu brīvā dabā.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda MX-5 RF

Iepirkšanās rīki

Attēlos redzamie modeļi dažos aspektos var atšķirties no mūsu tirgū pieejamajiem modeļiem. Attēlos redzamās krāsas un dažas salona detaļas var atšķirties no salonā esošajiem automobiļiem.