Rodsters Mazda MX-5 RF galvenās iezīmes

Mazda MX-5 RF vadāmība un veiktspēja ir patiesi elpu aizraujoša, pateicoties automobiļa vieglajai un nevainojami līdzsvarotajai Skyactiv virsbūvei un aerodinamiskajam asaras formas salonam. Dzinējs, transmisija, šasija un braukšanas dinamika tika optimizēta, lai pastiprinātu vadības sajūtu. Turklāt uzlabotās i-ACTIVSENSE drošības sistēmas padara automobili drošāku uz ceļa.

MX 5 RF Soul Red Street

SPORTISKAIS AUTOMOBILIS PIEVĒRŠ SEV SKATIENUS

Mazda MX-5 liek uz sevi atskatīties, pateicoties tā dinamiskajai KODO dizaina interpretācijai. Dizains saglabā rodstera enerģisko stilu, izpludinot robežas starp eksterjeru un interjeru, vienlaikus izceļot tā pilnīgi līdzsvarotās porcijas un priekšplānā izvirzot automašīnas zemo smaguma centru.

MX 5 RF Soul Red Street
Vēl vairāk akcentu, kas piesaista skatienu
Dynamic Driving Min

BRAUKŠANAS DINAMIKA, KĀ NEVIENAM CITAM

Jaunākās paaudze rodsterā ieviestas Skyactiv tehnoloģijas, piedāvājot lielāku braukšanas prieku un zemāku degvielas patēriņu. Pašreizējais Mazda MX-5 modelis ir vieglākais kopš pirmā modeļa, kas tika izlaists 1989. gadā, un, neskatoties uz komforta pieaugumu, braukšanas pieredze ir izcila.

Wheels Min

STILĪGI VIEGLMETĀLA DISKI

Mūsu stilīgo vieglmetāla disku klāsts saglabā enerģisko garu un izceļ zemo, sportisko stāju.

Tehnoloģijas
Interior

Uzlabota infoizklades sistēma

Uzlabotā Mazda MX-5 infoizklaides sistēma rūpējas, lai Jūsu saiknes uzturēšana ar apkārt esošo pasauli neprasītu nekādu piepūli – sākot ar satelīta navigāciju un beidzot ar brīvroku mūzikas klausīšanos, ziņu rakstīšanu un zvanu veikšanu.

Veiktspēja
Mx 5 Rf Street

Vēl drošāks

Pakotne i-ACTIVSENSE, viedā pilsētas bremzēšanas sistēma un aizmugurējie parkošanās sensori nodrošina drošību jebkurā izbraucienā un ļauj Jums koncentrēties uz svarīgāko – uz patīkamu braucienu. Papildiniet šīs opcijas ar joslas maiņas brīdinājuma sistēmu, aklās zonas uzraudzības sistēmu un brīdinājuma signāliem par satiksmi aizmugurē, lai brauciens būtu aizraujošs un vēl drošāks.

LEJUPLĀDĒT BROŠURU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda MX-5 RF

Iepirkšanās rīki