RODSTERS MAZDA MX-5 RF GALVENĀS IEZĪMES

2023 MX 5 RF IPM7 Designed To Move You

IZSTRĀDĀTS VIRZĪBAI UZ PRIEKŠU

Mazda MX-5 liek uz sevi atskatīties, pateicoties tā dinamiskajai KODO dizaina interpretācijai. Dizains saglabā rodstera enerģisko stilu, izpludinot robežas starp eksterjeru un interjeru, vienlaikus izceļot tā pilnīgi līdzsvarotās porcijas un priekšplānā izvirzot automašīnas zemo smaguma centru.

2023 MX 5 RF IPM7 Designed To Move You
VIRSBŪVES DIZAINS
SALONA DIZAINS
Mx 5 Rf Interior Gallery 01 Lhd 1000X750

PERFORĒTAS ĀDAS SĒDEKĻI

Par patiesu braukšanas prieku gādā arī izsmalcinātās detaļas. Smalkie akcenti pamanāmi visā MX-5 RF salonā. Sēdekļu dizains ļauj saglabāt braukšanas pozu arī bremzēšanas un pagriezienu laikā, tādējādi uzlabojot kopējo braukšanas pieredzi, un piešķir papildu greznības sajūtu.

Mazda Mx 5 Assets Gallery 02 1000X750

BOSE PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA

BOSE Premium skaņas sistēma mūziku, ko klausāties, atskaņo īpaši dzidri un izteiksmīgi. Deviņi skaļruņi, tostarp divi, kas novietoti katrā modeļa versijas MX-5'2 galvas balstā, rada ieskaujošu skaņas pieredzi, kas atmodina visas maņas.

Mx 5 Interior Gallery 03 Lhd

8,8 COLLU INFOIZKLAIDES SISTĒMA

Baudiet nemanāmas savienojamības tehnoloģijas un jaunāko Mazda Connect infoizklaides sistēmu, izmantojot jauno 8,8 collu centrālo skārienjutīgo ekrānu, tādējādi ikvienu ceļojumu padarot vēl komfortablāku. Jūsu komunikācija ar automobili kļūst par ko pavisam dabisku, taču rūpīgi pārdomātu.

IZSMALCINĀTAS DROŠĪBAS FUNKCIJAS

Baudiet pārliecību un prāta mieru, par ko gādā plašs mūsdienīgu drošības funkciju klāsts. Mazda i-Activsense drošības tehnoloģijas brīdina par iespējamiem apdraudējumiem un palīdz izvairīties no sadursmēm vai vismaz samazina to riskus.

MX 5 Roadster Link To Model Page

IEPAZĪSTIET MX-5 RODSTERU

Uzlabot pasaulē pārdotāko rodsteru – tas nebija viegls uzdevums, taču 2024. gada modelis paceļ modeļa versiju MX-5 Roadster pavisam jaunos augstumos. Šis ir automobilis, ko iedvesmojis klasiskais 1960. gada rodsters un ko mūsu prasmīgie meistari, ņemot vērā klientu atsauksmes jau četrās paaudzēs, ir padarījuši vēl izsmalcinātāku. Tas apvieno priekšteču atstāto mantojumu un moderno estētiku, radot ikoniski sportisku izskatu.

Iepirkšanās rīki