MAZA, BET EKSPLOZĪVA

MAZDA2 M HIBRĪDS

Ārkārtēji izdevīga Mazda noliktavas izpārdošana

Jauna Mazda no 17 700 EUR. Ieguvums līdz pat 7 000 EUR

TAS JŪS IEDVESMO, PIRMS VĒL ESAT SĀCIS AR TO BRAUKT

Mazda2 M hibrīds ir gan ātrs, gan stilīgs. KODO: kustības dvēsele dizaina valoda ir radījusi automobili ar rotaļīgu un vienlaikus elegantu būtību. Mazda2 M hibrīdu raksturo vairāk kā tikai mūsdienīgs virsbūves dizains, tas piedāvā arī lielisku degvielas ekonomiju un uzlabotas drošības funkcijas. Jaunais Mazda2 M hibrīds ir automobilis, kas Jūs iedvesmo, pirms vēl esat sācis ar to braukt – kā pilsētās, tā arī ārpus tām.

Mazda2 Front view

JAUNS DIZAINS, TAS PATS IZMĒRS

Mazda2 M hibrīds, kas ir izstrādāts, izmantojot mūsu jaunākās paaudzes KODO: kustības dvēsele dizaina valodu, ir mazākais mūsu piedāvātais modelis, un tam ir jauns izskats, kas valdzina un piesaista jau no pirmā acu skatiena.

UZLABOJUMI KATRĀ LEŅĶĪ

Sākot no izsmalcinātā priekšējā režģa, līdz pat LED priekšējiem lukturiem – Mazda2 M hibrīds ir kas vairāk par modernizētu estētiku. Ļaujiet braukšanai kļūt vēl baudāmākai, audiosistēmā atskaņojot savas iemīļotās dziesmas, – ko gan var vairāk vēlēties.

Mazda2 landscape

MAZDA M HIBRĪDS

UZLABOTA DEGVIELAS EKONOMIJA

Visi Mazda2 Skyactiv benzīna dzinēji ar manuālo transmisiju ir aprīkoti ar jauno Mazda M hibrīda tehnoloģiju, kas, lai atgūtu bremzēšanas laikā zaudēto enerģiju, izmanto nelielu iebūvētu starteri-ģeneratoru (ISG). Enerģija tiek uzkrāta un izlietota automobiļa elektronisko sistēmu darbināšanai, tādējādi samazinot dzinēja noslodzi un ietaupot degvielu.

Mazda2 Exterior 6

Izmēģiniet un pārliecinieties paši

Mazda2 M hibrīds apvieno aizraujošas un vienlaikus plūdenas braukšanas pieredzi ar pārliecinošu kontroles izjūtu un atbildīgu degvielas patēriņu. Izbaudiet “Jinba Ittai” – automobiļa un vadītāja saplūsmi vienā – kā vēl nekad.

Nosūtiet cenu lapu un brošūru uz jūsu e-pastu

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda2

JUMS RADĪTS MAZDA2 M HIBRĪDS

Vai vēlaties savu Mazda2 hibrīdu padarīt personiskāku? Ar oriģinālajiem augstas kvalitātes Mazda aksesuāriem savam automobilim varat piešķirt tik daudz individualitātes, cik piemīt Jums pašam (-ai). Sportiskas aerodinamiskās detaļas vai izgaismotas sliekšņu plāksnes – Jūs izlemjat, kā pielāgot savu Mazda2 M hibrīdu.

Iepirkšanās rīki