KĀ RADĪTA PILSĒTAI

VEIKLĀ UN KOMPAKTĀ MAZDA2

STILĪGS PILSĒTAS AUTOMOBILIS JAUNĀ VEIDOLĀ

Stilīgā un kompaktā Mazda2 apvieno lielisku dizainu ar ideālu funkcionalitāti. Tas ir Kodo “Soul of Motion” dizains - elegance un izsmalcināts izskats.

IZVĒLIES SAVU KRĀSU

Pielaiko Air Stream Blue un Aero Grey virsbūves krāsas vai izvēlieties klasisko Soul Red Crystal un daudzas citas Mazda krāsu iespējas. Katrs krāsas tonis tiek uzklāts, izmantojot mūsu unikālo Takuminuri tehnoloģiju, kas nodrošina precīzu klājumu un augstas kvalitātes apdari.

UZ VADĪTĀJU CENTRĒTĀ KABĪNE

Pateicoties Mazda filozofijai “Jinba Ittai” jeb vienotībai starp vadītāju un automašīnu – Mazda2 interjers ir tikai par un ap Jums. Jūs izbaudīsiet izcilu komfortu, kas uzlabo braukšanas pieredzi, kā arī lielisku informācijas un izklaides sistēmu, kurā katrs elements ir viegli sasniedzams.

Mazda2 landscape

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS UN ILGTSPĒJĪBA - MAZDA M HYBRID

Mazda M Hybrid tehnoloģija ir atrodama Mazda2 automašīnās, kas aprīkotas ar manuālo pārnesumkārbu 90 ZS Skyactiv-G dzinēju. Uzlabotā tehnoloģija izmanto nelielu iebūvētu startera ģeneratoru (ISG), lai atgūtu bremzēšanas enerģiju, kas parasti tiktu izšķiesta. Mazda2 piedāvā plašu progresīvu tehnoloģiju klāstu, kas nodrošina drošāku un patīkamāku braukšanas pieredzi, vienlaikus palīdzot aizsargāt mūsu dabas resursus.

900 900 50 50 Promo Testdrive

PIEDZĪVOJIET TO PATS

Vai vēlaties piedzīvot, kādas ir sajūtas pie šī veiklā un kompaktā pilsētas auto stūres? Mazda2 nemanāmi apvieno aizraujošu un kontrolētu braukšanas pieredzi ar labu degvielas ekonomiju. Sazinieties ar izplatītāju un rezervējiet testa braucienu!

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda2

JO BRAUKŠANU IR VĒRTS SVINĒT

Braucot pie stūres, mūsu motošosejas dzīves stila iezīmes liek jautri pavadīt laiku un sniedz piedzīvojumus. Šeit būs Mazda raksti, ko iesakām izlasīt, lai uzzinātu vēl vairāk:

Iepirkšanās rīki

Attēlos redzamie modeļi dažos aspektos var atšķirties no mūsu tirgū pieejamajiem modeļiem. Attēlos redzamās krāsas un dažas salona detaļas var atšķirties no salonā esošajiem automobiļiem.