MAZA, BET EKSPLOZĪVA

Pilsētas auto MAZDA2

TAS JŪS IEDVESMO, PIRMS VĒL ESAT SĀCIS AR TO BRAUKT

Mazda2 ir gan ātrs, gan stilīgs. KODO: kustības dvēseles dizains ir radījis automobili ar rotaļīgu un vienlaikus elegantu būtību. Mazda2 raksturo vairāk kā tikai mūsdienīgs virsbūves dizains, tas piedāvā arī lielisku degvielas ekonomiju un uzlabotas drošības funkcijas. Jaunais Mazda2 ir automobilis, kas Jūs iedvesmo, pirms vēl esat sācis ar to braukt – kā pilsētās, tā arī ārpus tām.

Mazda2 Front view

JAUNS DIZAINS, TAS PATS IZMĒRS

Mazda2, kas ir izstrādāts, izmantojot mūsu jaunākās paaudzes KODO: kustības dvēsele dizaina valodu, ir mazākais mūsu piedāvātais modelis, un tam ir jauns izskats, kas valdzina un piesaista jau no pirmā acu skatiena.

UZLABOJUMI KATRĀ LEŅĶĪ

Sākot no izsmalcinātā priekšējā režģa, līdz pat LED priekšējiem lukturiem – Mazda2 ir kas vairāk par modernizētu estētiku. Ļaujiet braukšanai kļūt vēl baudāmākai, audiosistēmā atskaņojot savas iemīļotās dziesmas, – ko gan var vairāk vēlēties.

Mazda2 landscape

MAZDA M HIBRĪDS

UZLABOTA DEGVIELAS EKONOMIJA

Visi Mazda2 Skyactiv benzīna dzinēji ar manuālo transmisiju ir aprīkoti ar jauno Mazda M hibrīda tehnoloģiju, kas, lai atgūtu bremzēšanas laikā zaudēto enerģiju, izmanto nelielu iebūvētu starteri-ģeneratoru (ISG). Enerģija tiek uzkrāta un izlietota automobiļa elektronisko sistēmu darbināšanai, tādējādi samazinot dzinēja noslodzi un ietaupot degvielu.

Mazda2 Exterior 6

Izmēģiniet un pārliecinieties paši

Mazda2 apvieno aizraujošas un vienlaikus plūdenas braukšanas pieredzi ar pārliecinošu kontroles izjūtu un atbildīgu degvielas patēriņu. Izbaudiet “Jinba Ittai” – automobiļa un vadītāja saplūsmi vienā – kā vēl nekad.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda2

JUMS RADĪTS MAZDA2 PILSĒTAS AUTO

Vai vēlaties savu Mazda2 padarīt personiskāku? Ar oriģinālajiem augstas kvalitātes Mazda aksesuāriem savam automobilim varat piešķirt tik daudz individualitātes, cik piemīt Jums pašam (-ai). Sportiskas aerodinamiskās detaļas vai izgaismotas sliekšņu plāksnes – Jūs izlemjat, kā pielāgot savu Mazda2 M hibrīdu.

JO BRAUKŠANU IR VĒRTS SVINĒT

Braucot pie stūres, mūsu motošosejas dzīves stila iezīmes liek jautri pavadīt laiku un sniedz piedzīvojumus. Šeit būs Mazda raksti, ko iesakām izlasīt, lai uzzinātu vēl vairāk:

Iepirkšanās rīki