MAZDA2 IEZĪMES

DROŠĪBA UN INOVĀCIJAS

Tāpat kā visas Mazda automašīnas, arī Mazda2 ir lieliski vadāma – intuitīva, droša, vienkārša un patīkama. Apvienojot viedo pasīvās drošības dizainu ar uzlabotām i-Activsense drošības funkcijām, jūs un jūsu pasažieri varat droši atpūsties un vienkārši izbaudīt braukšanu.

mazda2 mazda connect

ĒRTA SAVIENOJAMĪBA

Mazda2 uz vadītāju orientētajā salonā katrs elements ir viegli sasniedzams, lai jūs varētu koncentrēties uz ceļu. Mazda Connect™ informācijas un izklaides sistēmu var vadīt bez piepūles, izmantojot skārienekrānu un intuitīvu HMI multivides kontrolieri.

I-ACTIVSENSE – DROŠĪBA VISĀS SITUĀCIJĀS

Mazda2 ir aprīkota ar uzlabotām drošības funkcijām, kas atbalsta vadītāja spēju paredzēt bīstamas situācijas un izvairīties no tām. Tādā veidā jūs varat bez raizēm sekot ceļam un izbaudīt braucienu.

E Skyactiv G Promor

e-SKYACTIV G

Izcilam braukšanas priekam. Zem 2023. gada Mazda2 motora pārsega mūsu jaunākā Mazda M Hybrid tehnoloģija nodrošina uzlabotu degvielas patēriņa efektivitāti, vienlaikus saglabājot augstu veiktspējas līmeni. No dzinēja līdz šasijai, transportlīdzeklis ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu nepārspējamu braukšanas pieredzi ar izcilu kontroles sajūtu.

Iepirkšanās rīki