DIVAS DESMITGADES IZSMALCINĀTĪBAS

JUBILEJAS GADA MODEĻA MAZDA6 VERSIJA

DIVDESMIT GADI AIZRAUTĪBAS

2023. gada jubilejas modeļa Mazda6 versija 20th Anniversary Edition tika radīta, lai atzīmētu mūsu elegantāko Jinba Ittai (vadītāja vienotības ar automobili) izpausmi. Šī īpašā jubilejas modeļa izsmalcinātais salons ļauj baudīt augstas kvalitātes materiālus, piemēram, Nappa stila ādas sēdekļus, kā arī tādas smalkas detaļas kā Tan krāsas šuves, salona paneļus un viduskonsoli.

VIRSBŪVES IEZĪMES

2023. gada jubilejas modeļa Mazda6 versija 20th Anniversary Edition tika izstrādāta, lai izrādītu cieņu modelim, kas pirms divdesmit gadiem iekaroja Mazda cienītāju sirdis. Ekskluzīvā izskata modelim paredzēti nestandarta stūres un virsbūves krāsu varianti.

Mazda6 1800 851 New Deco Panel

TAN KRĀSAS ŠUVES

Tādas izsmalcinātas detaļas kā Tan krāsas šuves uz paneļiem un viduskonsoles jubilejas modeļa versijai 20th Anniversary Edition piešķir patiesi elegantu izskatu.

Mazda6 1800 851 Tan Nappa Leather

TAN KRĀSAS NAPPA STILA ĀDA

Tan krāsas Nappa stila ādas sēdekļi lieliski papildina izsmalcināto sajūtu, ko raisa šīs modeļa versijas salons, un tie nodrošina patiesi komfortablu braucienu.

BRAUKŠANAS SNIEGTĀ BAUDA UN BEZKOMPROMISU FUNKCIONALITĀTE

Elegantais un manevrētspējīgais Mazda6 modelis nav parasts ģimenes automobilis. Tas izceļas ar ekskluzīvi patīkamu, vienmērīgu vadāmību un salona komfortu. Automobilis aprīkots ar jaunākajām i-Activsense drošības sistēmām. Turklāt tas izceļas arī ar saviļņojošu braukšanas sniegumu, izcilu degvielas patēriņa ekonomiju un progresīvām tehnoloģijām.

Medium 2022 Mazda6 IPM6 GER(LHD) C03 SDN INT 20Thsv Until Dec 2026

NEPĀRSPĒJAMS BRAUKŠANAS PRIEKS

Neatkarīgi no tā, vai pārvietosities pa pilsētu, trauksities pa lielceļiem vai ceļosit pa līkumainiem lauku ceļiem, Mazda6 ļaus izbaudīt patiesi unikālu braukšanas pieredzi. Par to gādā mūsu Jinba Ittai – filozofija, kurā balstoties, mēs radām ikvienu Mazda modeli un kas ļauj piedzīvot maksimālu vienotību ar automobili.

Iepirkšanās rīki