MODERNI SUV MODEĻI

Ekonomiski auto

NO ELEKTRISKA PILSĒTU IEKAROTĀJA LĪDZ AUTOMOBILIM, KAS DOMĀTS ĢIMENĒM AR AKTĪVU DZĪVESVEIDU

Moderno SUV piedāvājums paver brīvību izvēlēties to, ko jūs gribat, un to, kas vislabāk der tieši jums. Šie auto var būt ļoti daudzpusīgi un apmierināt visdažādākās autobraucēju vajadzības. Tie var būt gan stilīgi, pilsētvidei pielāgoti elektromobiļi, gan modeļi ar efektīviem iekšdedzes dzinējiem vai praktisku visu riteņu piedziņas sistēmu, kas noderēs ikvienai ģimenei.

200204 480 510 Gallery Mobile 6

CITĀDĀKS NE TIKAI TĀPĒC, KA ELEKTRISKS

Ilgtspējīgs un ekoloģiski draudzīgs elektroauto var būt jūsu stila izpausme. Elektriskā Mazda MX-30 ir atpazīstama uzreiz. Šī SUV uzdrīkstēšanās pilnais un izteiksmīgais izskats ļauj vilkt paralēles ar tradicionāliem augstākās klases modeļiem, turklāt ir vairākas detaļas, kas automobili padara unikālu. Melnas krāsas aizsarguzlikas uz riteņu arkām ir tās, kas MX-30 ļauj momentā atpazīt kā SUV.

Šī elektromobiļa īpašā iezīme ir pretējos virzienos veramās durvis. Ar tām radīta dinamiska, kupejai līdzīga elektriskās automašīnas virsbūve, kas vienlaikus ir gan kompakta, gan praktiska. Pa priekšējām durvīm var ērti iekāpt MX-30 vadītāja sēdeklī vai kļūt par mašīnas pasažieri. Atverot aizmugurējās durvis, ir ļoti ērti iesēsties aizmugurē, jo neparastās konstrukcijas dēļ modelim nav telpu ierobežojošā centrālā statņa. Šo īpašību novērtēs cilvēki, kuri audzina mazus bērnus, jo viņus ir īpaši ērti iesēdināt aizmugurējā sēdeklī un pēcāk izlaist no salona. Svarīgi, ka aizmugurējās durvis neatveras, iekams nav atvērtas priekšējās, tāpēc mazie nevar izkļūt ārā, kamēr viņu vecāki nav pārliecinājušies par drošību.

Lai ietu vienā solī ar pilsētas ritmu, elektromotors, kas attīsta 145 ZS un 265 Nm, nodrošina strauju un vienmērīgu paātrinājumu ik reizi, kad tiek nospiests akseleratora pedālis. Gaitas baterija ar vairāk nekā 35 kWh kapacitāti nodrošina līdz pat 200 kilometru sniedzamību, tāpēc jūs pilsētā varēsiet pārvietoties bez jelkādiem ierobežojumiem.

Lai iegūtu detalizētāku informāciju par Mazda MX-30 vai pieteiktos automobiļa testa braucienam, klikšķiniet zemāk.

STILĪGS, TAČU KOMFORTABLS UN DROŠS

Automobiļu pasaulē nav nekāds retums, ja vienas īpašības tiek upurētas par labu citām. Piemēram, ja vēlaties sportiskāku auto, parasti cieš komforts, un otrādi – ja vēlaties stilu, ir jāupurē praktiskums. Tomēr šādas dilemmas izpaliek, kad runa ir par Mazda CX-30.

CX 30 Exterior 3

Stilīgs dizains

Šīs automašīnas stilīgais un solīdais dizains neatstās vienaldzīgu nevienu, turklāt visu vēl vairāk pasvītro standarta LED priekšējie lukturi. Dinamiskais siluets un palielinātais klīrenss lieliski papildina viens otru. Braucot ar šo SUV, jūs ne tikai piesaistīsiet ziņkārīgo skatienus, bet arī jutīsieties uzmanības ieskauts. Tas ir tādēļ, ka ražotājs ir radījis interjeru ar dizainu minimālisma garā un tā apdarē izmanto ārkārtīgi augstas kvalitātes materiālus.

2019 CX 30 US(LHD) 2 C07 Until Feb 2024 Png Min

Īpašas izjūtas braukšanas laikā

Lai arī automašīnas ar lielāku klīrensu var vieglāk pārvarēt dažādus šķēršļus, tām parasti tiek piedēvētas sliktākas braukšanas īpašības ekstremālās situācijās. Identiska izmēra sedani vai universāļi šajā ziņā tiek uzskatīti par pārākiem, taču Mazda CX-30 šos aizspriedumus maina ar G-Vectoring Control Plus sistēmu, kas atvieglo automašīnas vadīšanu uz slidena ceļa vai lielā ātrumā mainot joslas.

VISAS ĢIMENES AKTĪVAI ATPŪTAI

SUV apzīmējums nācis no angliskā Sport Utility Vechicle. Šajā gadījumā vārds “sport” saistāms ar aktīvo atpūtu, kas var ietvert arī sportiskas aktivitātes. Kalnu velosipēdi? Slēpošana? Ūdens sports? Augstākas automašīnas ļauj atbildēt uz visiem šiem jautājumiem ar “jā”. Atšķirībā no parastajiem universāļiem vai sedaniem vidējās klases SUV ļauj paplašināt ceļojumu ģeogrāfiju uz attālākiem dabas nostūriem, jo tam ir lielāks klīrenss un pēc izvēles arī visu riteņu piedziņa.

Camovi

i-ACTIV

Mazda CX-5 ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas daudzpusīgu auto, kas ļauj ērti nogādāt ģimeni uz darbu vai skolu un brīvajā laikā izbraukt ārpus pilsētas, lai nodotos hobijiem. To nodrošina inovatīvā pilnpiedziņas sistēma i-ACTIV, kas sadala dzinēja vilkmi starp asīm atbilstoši reālajiem braukšanas apstākļiem. Sistēma apkopo datus no 27 sensoriem, kas uzrauga ne tikai riteņu griešanās ātrumu vai bremzēšanas spēku, bet arī gaisa temperatūru un pat logu tīrītāju darbību. Sensoru dati palīdz i-ACTIV pielāgoties mainīgiem apstākļiem un nekavējoties reaģēt uz tiem.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C30 EXT High+ Min

Jaudīgi un ekonomiski dzinēji

2 litru Skyactiv-G dzinējs attīsta optimālu 165 ZS jaudu, kas ir pietiekami dinamiskai braukšanai pilsētā un aizraujošiem ceļojumiem pa šoseju. Jaudīgākais 2,5 litru Skyactiv-G dzinējs ar 194 ZS strādā perfektā unisonā ar CX-5 dinamisko raksturu, padarot to vēl aizraujošāku. Abi dzinēji ļauj vilkt piekabi ar svaru līdz 2000 kg, tādējādi paverot iespējas doties vēl tālākos ceļojumos ar dzīvojamo treileri.

Iesakām izlasīt arī saistītos rakstus par SUV:

Mazda SUV klāsts
Kas ir SUV jeb sporta apvidus auto