Uzticamākie un izturīgākie auto: Mazda modeļu apskats

Nav noslēpums, ka Mazda ražotie auto ir ļoti uzticami. Consumer Reports publikācijās regulāri tiek apskatīti uzticamākie autoražotāji, un 2022. gadā Mazda ierindojās godpilnajā 1. vietā.
Pircēji vēlas auto, kas ir praktisks, viegli vadāms, uzticams un ekonomisks. Tikai daži ražotāji spēj attaisnot šīs cerības. Mazda ir viens no tiem.

CX 30 Sideshot16 Sleek And Bold 1000X600

Uzticams auto - ar ko tas izceļas?

Visuzticamāko auto radīšanā Mazda inženieri un konsultanti ir nepārtraukti strādājuši ne tikai pie Skyactiv® tehnoloģijas platformu izveides, bet arī pastāvīgi tās pilnveido. Lai auto varētu saukt par uzticamu, tam jāatbilst noteiktiem kritērijiem.

CX 30 Exterior 48T Zircon Sandr

Spēcīgs korpuss

Liela daļa auto šasijas ir no tērauda, kas noturīgs pret lielu slodzi. Tas ir Skyactiv® šasijas uzbūves pamatelements. Izturīgais tērauds tiek uzmanīgi kalibrēts, nodrošinot pārliecinošu dinamiku un manevrētspēju. It visur pasaulē ar Skyactiv® tehnoloģiju ražotos Mazda auto augstu vērtē uzticamības un pielāgošanās spēju dēļ – gan pilsētas ielās, gan uz šosejas.

Skyactiv Gallery Engine Wide Min

Precīza mašīnbūve

Precīzai mašīnbūvei ir būtiska loma auto uzticamībā. Dzinējs (iekšdedzes vai elektriskais) un pārnesumkārba, iespējams, ir vissvarīgākie elementi, kas nosaka, vai auto būs uzticams. Skyactiv-G, e-Skyactiv X, e-Skyactiv G, e-Skyactiv D, e-Skyactiv BEV, e-Skyactiv R-EV – tie ir Mazda mūsdienīgo un efektīvo augstas veiktspējas dzinēju nosaukumi. Uzticamības ziņā visiem ir savi plusi un laba slava. MX-30 elektrodzinējiem tiek sniegta 160 000 km vai 8 gadu garantija, turklāt 8 ātrumu automātiskā pārnesumkārba apvieno komfortabla auto radītās izjūtas ar noturīgām Japānas inženierzinātņu tradīcijām.

CX 30 Test Drive Block 1000X600

Mūsdienīgas un noderīgas tehnoloģijas

Mūsdienu pasaulē izturīgākie auto apvieno uzticamu mehāniku un vadītājam noderīgas modernas tehnoloģijas. Mazda, būdama īstens novators šajā laukā, sniedz visu minēto. Japānas inženieri ir padomājuši par vadītājiem, viņu vajadzībām un paradumiem. Rezultātā tikusi izstrādāta un joprojām tiek uzlabota G-Vectoring Control – vieda elektriskā smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēma. Tā ļauj jūsu kustībām plūdeni pāriet Mazda auto kustībā, padarot manevrēšanu vēl precīzāku un mērķētāku. Kā sešu ātrumu manuāla vai automātiska pārnesumkārba, tā astoņu ātrumu automātiskā pārnesumkārba nodrošina iespēju pilnībā kontrolēt auto kustību jebkurā situācijā.

CX 60 Performance

Izcila reputācija

Mazdas, kā izturīga un droša, auto ražotāja reputācija liecina par Japānas inženieru augstajiem kvalitātes standartiem. Izvēloties Mazda, jūs ieguldāt gadiem ilgās inženierijas tradīcijās un šo vērtību saplūšanā ar vismodernākajām inovācijām. Mūsu automobiļi uzticami un tiek galā reālās sarežģītās situācijās.

Skyactiv Gallery Transmission Wide Min

Ilgtspējīgākā automātiskā pārnesumkārba

Gan manuālās, gan automātiskās pārnesumkārbas ilgtspēja ir precīzijas inženierijas rezultāts. Tās būvētas no augstas kvalitātes materiāliem un ir padziļināti testētas. Šie inženierijas principi vadītājam nodrošina nemanāmu pārslēgšanos uz augstāku vai zemāku pārnesumu. Pamanāma būs vienīgi pilnīga situācijas kontrole kā ar manuālu, tā arī ar automātisko pārnesumkārbu. Gan Mazda SKYACTIV®-MT manuālā, gan SKYACTIV®-Drive 6 ātrumu vai 8AT automātiskā pārnesumkārba priecē ar plūdenām pārnesumu pārslēdzēm un vieglu kontroli pat neparedzētās ceļu satiksmes situācijās.

Ir bauda sēdēt vadītāja krēslā

Auto dzinēji var būt dažādi. Tomēr galvenokārt dzinējs ir tas, kas atbild par braukšanas dinamiskumu un auto radītajām izjūtām. Mazda auto ir aprīkoti ar Skyactiv iekšdedzes, hibrīda vai elektriskajiem motoriem, kā arī ar Vankela tipa rotordzinējiem. Teju ikvienā segmentā tie izceļas ar uzticamību. Runājot par visuzticamākajiem auto, Mazda dzinēji vienmēr gūst lielu atzinību.

Mazda6 sedans

PILNĪGS ETALONS

Vairojiet savu braukšanas pieredzi ar 2,0 litru Skyactiv-G dzinēju, ko piedāvā Mazda 6 modeļi. Šis benzīna iekšdedzes dzinējs tiek uzskatīts par uzticamības etalonu un nodrošina iespaidīgu veiktspējas, ekonomiskuma un tīra braukšanas prieka apvienojumu. Kopējā 165 Zs jauda tiek nemanāmi padota priekšējiem riteņiem. Tas neapšaubāmi ir arī viens no Mazda ilgtspējīgākajiem dzinējiem, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu līdz pat 6,5 litriem uz 100 km*. *– pēc NEDC 2.0 testiem

Hero Mazda CX 60 1800X900 2

KOMFORTABLS UN PRAKTISKS

Iepazīstiet elpu aizraujošo jaudu, ko sniedz Mazda CX-60 MHEV hibrīda SUV 3,3 litru Skyactiv-D dzinējs. Atzīta par vienu no uzticamākajām tirgū pieejamajām izvēlēm, spēcīgā piedziņa ar 550 Nm griezes momentu un dīzeļdegvielas patēriņu vien 5,3 l/100 km* padara CX-60 sniegto braukšanas pieredzi vienlaikus elpu aizraujošu un patīkamu. Būvēts ar mērķi samazināt degvielas patēriņu un emisijas, CX-60 modeļa Skyactiv-D MHEV nebūt nemazina jaudu. Jaudīgā dīzeļa piedziņa lieliski savietojas ar komfortablo SUV šasiju. * pēc testa datiem

1800 900 Hero Large Mx30 Rev

INOVATĪVS UN UNIKĀLS

Iekšdedzes dzinējam var būt arī pilnīgi unikāla loma. Pilsētvides SUV MX-30 R-EV versijā vienīgi Eiropas tirgum tiek piedāvāts Mazda leģendārais mantojums – rotordzinējs. Tas kalpo kā elektromotoru ģenerators. Šis novatoriskais piedziņas veids uzskatāmi rāda Mazda uzticību inovācijām. Skyactiv-R dzinējs rada plūdenu un vienmērīgu jaudu un nodrošina teicamu degvielas ekonomiju*. * WLTP testa dati uzrāda R-EV degvielas patēriņu 1,0 l/100 km jauktos braukšanas apstākļos

900 900 50 50 Promo Testdrive

PASTĀVĪGS BRAUKŠANAS PRIEKS

Mazda2 kompaktais hečbeks ir īstā izvēle pilsētvides braucieniem. Tas ir ilgtspējīgs, kompakts auto ar tehnoloģijām, kas orientētas uz mūsdienu pilsētnieka vajadzībām. Tehnoloģijas un komforts ir inovāciju stūrakmeņi. Zem pārsega slēpjas pasaulē ilgtspējīgākais dzinējs, kas garantē Mazda2 spēju iepriecināt ar zemu izplūžu līmeni, augstu degvielas ekonomiju un aizraujošu braukšanas pieredzi ikkatrā pilsētas ielā.

Performance R

VISA UZMANĪBA PRAKTISKUMAM

Radīts, stingri ievērojot KODO – kustības dvēseles filozofijas – principus, kompaktais pilsētas auto pauž individualitāti un raisa emocijas. Iedvesmojoša nākotnes redzējuma iespaidā ne ārpusē, ne iekšpusē nav lieku detaļu, vienīgi minimāli akcenti. Šis auto tiešām piesaista skatienu un sagādā prieku īpašniekam.

Mazda uzticamo un ilgtspējīgo auto līzings

Ja vēlaties uzlabot braukšanas pieredzi jau šodien un uz ceļa apstāties tikai plānotos apstāšanās punktos, ir laiks sēsties pie Mazda stūres.
Mēs jums piedāvājam plašu izvēles klāstu sava Mazda auto iegādei.