Stilīgs un dinamisks

MAZDA CX-30 NAGISA & HOMURA KOMPLEKTĀCIJAS

SPORTISKA ELEGANCE

Sportiskā Mazda CX-30 Homura piesaista uzmanību ar savu prasmīgo dizainu un stilīgajām detaļām. Mazda CX-30 Nagisa apbur ar izsmalcinātu vintage stilu, ko izceļ modernas, sportiskas detaļas. Abi CX-30 modeļi ir gatavi atstāt iespaidu, lai kurp jūs dotos.

CX 30 Nagisa Vintage Flairr

NAGISA - VINTĀŽAS STILS

Nepārprotami majestātiskā Mazda CX-30 Nagisa ir elegances iemiesojums. Tās smalkais, greznais dizains un plašais standarta aprīkojums garantē izcilu braukšanas pieredzi. Elektriski regulējamais vadītāja sēdeklis, Head Up displejs un sānu spoguļi ir aprīkoti ar atmiņas funkciju, pateicoties kurai individuāli pielāgojumi palielina braukšanas komfortu un drošību.

CRAFTED IN JAPAN

Mazda CX-30 Nagisa ir grezns izsmalcināta dizaina, modernu drošības funkciju un inovatīvu tehnoloģiju apvienojums.

CX 30 Homura Interiorr

HOMURA - SPORTISKA UN STILĪGA

Jau no pirmā mirkļa, kad sēžaties pie CX-30 Homura stūres, jūs pārņem sportiska luksusa sajūta. Augstas kvalitātes melnā auduma sēdekļi, elegantās sarkanās dekoratīvās šuves, instrumentu panelis, centrālā konsole, durvju apdares - viss ir veidots ar iespaidīgu meistarības līmeni, lai paaugstinātu jūsu komfortu, vienlaikus saglabājot dinamisko pievilcību.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda CX-30

Iepirkšanās rīki

Attēlos redzamie modeļi dažos aspektos var atšķirties no mūsu tirgū pieejamajiem modeļiem. Attēlos redzamās krāsas un dažas salona detaļas var atšķirties no salonā esošajiem automobiļiem.