Mazda Latvija

MŪSU PIRMAIS ELEKTROMOBILIS

JAUNĀ MAZDA MX-30

Mazda MX-30

PILNĪBĀ JAUNA, PILNĪBĀ ELEKTRISKA, PILNĪBĀ MAZDA

Ņemot vērā Jūsu ikdienas vajadzības, esam radījuši pārdomātu elektromobili. Iekāpiet plašā un skaisti izveidotā salonā. Piedzīvojiet unikālo Mazda vadāmību un stabilitāti. Sasniedziet jebkuru ikdienas galamērķi – darbu, ģimeni, draugus vai sporta zāli. Krosovera alternatīva cilvēkiem ar skatu nākotnē. Reģistrējieties tagad un esiet informēts par ikvienu jaunās Mazda MX-30 jaunumu.

Mazda MX-30

ĪSTENA MAZDA BRAUKŠANAS PIEREDZE

Jaunā Mazda MX-30 pilnībā iemieso “Jinba Ittai” garu. Piemēram, īpaši izstrādātā elektriskā smaguma spēka vektorēšanas kontroles sistēma G-Vectoring Control Plus sniedz precīzu un atsaucīgu stūres vadību. Īpaši precīzā svara sadalījuma kalibrācija (tuvu 50/50) nodrošina stabilu un lineāru sniegumu uz ceļa, savukārt e-Skyactiv transportlīdzekļa arhitektūra nodrošina un uzlabo braukšanas pieredzi.

Mazda MX-30 salons

CILVĒKAM VEIDOTS SALONS

Jaunās Mazda MX-30 salons ir radīts, lai iepriecinātu, uzmanību vēršot uz kopābūšanu. Paceltā vadības konsole un augstas kvalitātes materiāli nodrošina ilgtspējīgas ērtības un skaistumu. Pēc pasūtījuma veidotie otrreizēji pārstrādātie materiāli piešķir gudru un ilgtspējīgu noti.

Elektromobilis Mazda MX-30

DROŠĪBA - LABĀKAIS, KO VARAM SNIEGT

Jaunā Mazda MX-30 ir aprīkota ar iespaidīgu labāko drošības funkciju, kas brauciena laikā sniegs Jums augstākā līmeņa aizsardzību, klāstu, piemēram: pilsētas bremzēšanas palīgsistēmu, joslas saglabāšanas palīgsistēmu, aklās zonas uzraudzības sistēmu, joslas maiņas brīdinājuma sistēmu un nogriešanās palīgsistēmu.

Elektro auto Mazda MX-30

200 km

MAZDA MX-30 NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS

AKUMULATORA GARANTIJA

8 gadu garantija


Jaunās Mazda MX-30 akumulatoram tiek piemērota pilna 8 gadu (160 000 km) garantija.

Varat būt mierīgs (-a) – koncerns Mazda ir parūpējies par Jūsu elektriskās braukšanas pieredzes kvalitāti un ilgmūžību.

Ar mūsu garantiju Jūs esat drošībā.

Jaunās Mazda MX-30 akumulators ir rūpīgi izvēlēts, lai ierobežotu uz vidi atstāto ietekmi, bet vienlaikus nodrošinātu mūsdienu pilsētas iedzīvotājiem aktuālo nobraucamo attālumu.

Tas ir veids, kā koncerns Mazda ir apņēmies saglabāt zemes skaistumu un panākt būtisku CO2 emisiju samazinājumu.

KĀPĒC ELEKTROMOBILIS?

ELEKTRISKĀ AUTO PRIEKŠROCĪBA

Kāpēc parastu automobili nomainīt pret elektromobili? Jaunā Mazda MX-30 ne tikai sniedz unikālu braukšanas pieredzi, bet izceļas arī ar harmonisku salonu, kura apdarei izmantoti dabiski un otrreizēji pārstrādāti materiāli. Turklāt brauciens nerada emisijas. Kopumā – laba izvēle!

ATRODIET ATBILDES UZ SAVIEM JAUTĀJUMIEM

Vai Jums ir jautājumi par jauno Mazda MX-30 vai par elektromobiļiem kopumā? Piemēram, jautājumi par nobraucamo attālumu, akumulatora uzlādi. Uzziniet par šīm un citām niansēm mūsu BUJ lapā.

Fotoattēlā redzamais modelis var nedaudz atšķirties no auto modeļiem mūsu tirgū. Attēlu krāsas un dažas interjera detaļas var atšķirties no tirgū esošajām automašīnām. Piederumu cenas var atšķirties atkarībā no izplatīšanas vietas.

MAZDA MX-30

Nav nepieciešams “medīt” jaunumus – jaunāko informāciju nosūtīsim Jums uz e-pastu. Atstājiet savu kontaktinformāciju un uzziniet jaunumus un cenas pirmais!