Izjūtiet jauna līmeņa adrenalīnu

MAZDA MX-5 ROADSTERS

Jaunas opcijas un vēl aizraujošāks nekā jebkad iepriekš

Leģendārais Mazda MX-5 rodsters ir atgriezies, lai no jauna iekarotu Jūsu sirdi. Izstrādāts līdz pēdējai detaļai: viegls, neticami žigls un ar rodstera vadāmību. Tam ir atlētiskākā un elpu aizraujošākā Jinba Ittai dizaina interpretācija, kāda līdz šim radīta. Braucot ar MX-5, šķitīs, ka saplūstat ar automobili – Jūs vēlēsieties ilgāk palikt uz ceļa.

2020 MX 5 On Road Cropped Min

Fanu un žūrijas favorīts

Atrodoties rodsteru kategorijas priekšgalā, Mazda MX-5 rodsters ir ieguvis neskaitāmas balvas – un nepārstāj to darīt. Mazda MX-5 kļūst arvien labāks un sajūsmina autovadītājus un dažādu apbalvojumu žūrijas pārstāvjus visā pasaulē, pateicoties tā īstenotajai devīzei “mazāks svars, lielāka jauda”, kas apvienojas ar KODO dizainu un pārsteidzošu komfortu.

2019 MX 5 IPM3 Softtop

SAPLŪSTIET AR CEĻU

Mazda MX-5 nav parasts sporta auto. Tas ir visu rodsteru karalis. Jaunais sportiskais modelis joprojām atbilst devīzei “vairāk jaudas, mazāk svara” un turpina piedāvāt ne ar ko nesajaucamo automobiļa un autovadītāja saikni, ko jau sagaida Mazda MX-5 fani. Saplūstiet ar ceļu – stilīgi un ērti.

2019 MX 5 IPM3 RF Softtop Common LHD BRD34 Int Shiftknob Png Min

IEDEDZIET SAVU BRĪVĪBAS GARU

Izmantojot Skyactiv-G tehnoloģiju, Mazda MX-5 esam izveidojuši izturīgāku, drošāku un ar efektīvāku degvielas patēriņu. Izbrauciet ar to un ieklausieties vēja un dzinēja skaņās. Starp Jums un Mazda MX-5 veidojas saskaņa, radot sajūtu, it kā jūs būtu vienots veselums, – ceļš pieder Jums. Mēs to dēvējam par Jinba Ittai.

Mazda MX-5 rodsters - vaļējs vieglais automobilis

BRĪVDABAS SAJŪTA VIENĀ MIRKLĪ

Mīkstā jumta ātrais atsperu mehānisms ļauj pacelt vai nolaist jumtu ar vienu līganu kustību – Jums pat nav jāizkāpj no automobiļa. Nevainojamā aerodinamika samazina vēja radīto troksni, tāpēc varat izbaudīt mūziku, ko atskaņo premium klases BOSE® skaņas sistēma ar deviņiem skaļruņiem, kā arī papildaprīkojumā iekļautie skaļruņi, kas integrēti sēdekļa elkoņa balstā.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda MX-5

Iepirkšanās rīki

Attēlos redzamie modeļi dažos aspektos var atšķirties no mūsu tirgū pieejamajiem modeļiem. Attēlos redzamās krāsas un dažas salona detaļas var atšķirties no salonā esošajiem automobiļiem.