MŪŽĪGS MEISTARDARBS

MAZDA MX-5 ROADSTERS

PIEŠĶIRIET SAVAM BRAUCIENAM PATIESU SAVIĻŅOJUMU

Modelis Mazda MX-5 izstrādāts, lai ar savu precizitāti, jaudu un sniegumu raisītu patiesu saviļņojumu un katru braucienu padarītu par neaizmirstamu un priekpilnu piedzīvojumu. Pateicoties uzlabotajām šasijas, drošības un tehnoloģiju funkcijām, kā arī automobiļa reaģētspējai un stilam, 2024. gada modelis prieku par braukšanu paceļ jaunos augstumos.

Mx 5 Design Value 1000X533

IKONISKĀ RODSTERA DIZAINS

Mazda MX-5 apvieno klasisko rodsteru būtību un moderno estētiku, veidojot ikonisku un sportisku izskatu. Virsbūves dizains, kas izsmalcināti veidots ar mūsu KODO dizaina liegajām līnijām, izceļas ar jaunajiem LED priekšējiem lukturiem, kas ne tikai padara izteiksmīgāku kopējo stilu, bet arī uzlabo redzamību, braucot diennakts tumšajā laikā.

Mx 5 Drivingexperience Value 1000X563

BRAUKŠANA TĀS TĪRĀKAJĀ FORMĀ

Ir iemesls, kādēļ šis ir pasaulē pārdotākais rodsters – lieliskā kombinācija, ko veido automobiļa vieglais svars, satriecošā jauda un gandrīz nevainojamā 50:50 līdzsvara attiecība ar šasiju, kas pilnveidota jau vairāk nekā 30 gadus, liek Jums smaidīt ikvienā braucienā. Iekļaujot jaunākos tehnoloģiju sasniegumus, taču joprojām izjūtot izsmalcinātu kontroli, Mazda MX-5 demonstrē pilnīgu Jinba Ittai – saikni starp automobili un vadītāju.

Mx 5 Connectivity Value 1000X563

MŪSDIENĪGA SAVIENOJAMĪBA

Baudiet nemanāmi integrētās savienojamības tehnoloģijas un jauno infoizklaides sistēmu, izmantojot 8,8 collu centrālo skārienjutīgo ekrānu, tādējādi ikvienu ceļojumu padarot vēl patīkamāku un komfortablāku. Lietotne Apple CarPlay™ un Android Auto™ caur bezvadu tīklu nodrošina ērtu un vieglu viedtālruņa skata atspoguļošanu centrālajā ekrānā. Turklāt pieejama arī Premium klases BOSE skaņu sistēma, kas jau nākamajā izbraucienā garantēs nevainojamu skaņas baudījumu.

Mx 5 Connectivity Value 1000X563

Ikkatra Mazda MX-5 dizaina detaļa nodrošina saikni starp autovadītāju un automobili, lai Jūs varētu pilnībā izbaudīt valdzinošo braucienu. Neatkarīgi no tā, vai braukājat pa līkumainiem ceļiem vai izbaudāt dienu pilsētā, katrs brauciens ar Mazda MX-5 būs neaizmirstama pieredze.

Mx 5 St Kazari 1200X900 (1)

DINAMISKA KLASIKA - MAZDA MX-5 KAZARI

Modeļa versija Kazari iemieso japāņu eleganci, uzburot pagājušo laikmetu vieglo rodsteru klasisko stilu. Tas atklāj automobiļa ekskluzīvo dizainu un aprīkojumu, kas padara to neatkārtojamu.

Mx 5 St Kazari 1200X900 (1)

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda MX-5

Iepirkšanās rīki

Attēlos redzamie modeļi dažos aspektos var atšķirties no mūsu tirgū pieejamajiem modeļiem. Attēlos redzamās krāsas un dažas salona detaļas var atšķirties no salonā esošajiem automobiļiem.