DINAMISKA KLASIKA

MAZDA MX-5 KAZARI

GREZNA ELEGANCE

Modeļa versija Kazari iemieso japāņu eleganci, uzburot pagājušo laikmetu vieglo rodsteru klasisko stilu. Tas atklāj automobiļa ekskluzīvo dizainu un aprīkojumu, kas padara to neatkārtojamu.

Mx 5 Kazari Interior 1200X1000r

GAIŠI BRŪNI NAPA ĀDAS SĒDEKĻI

Pateicoties elegantajai kombinācijai, ko veido gaiši brūns salons un ekskluzīvie napa ādas sēdekļi, Mazda MX-5 Kazari ikvienam pasažierim ļauj baudīt īstenu japāņu meistarību. Piedzīvojiet greznību, ko sniedz smalkā napa āda – gluda, viegli graudaina un izstaro kvalitāti, kas ir ievērojami augstāka nekā standarta ādai.

Mx 5 Kazari Softtop 1200X1000

BĒŠAS KRĀSAS MĪKSTAIS JUMTS

Kontrastējošais bēšās krāsas jumts ir elegants, taču sportiskā stilā izceļ modeļa versiju Mazda MX-5 Kazari. Tas izskatās tik labi, ka iespējams nemaz nevēlēsities to nolaist.

Mx5 St Tab Module Kazari Ng7feab 41W Lhd 1000 500

IZMĒĢINĀT TĀDU RODSTERI, KĀDA NAV CITUR

Vai vēlaties izbaudīt braukšanas prieku, kas jau 30 gadus liek autovadītājiem visā pasaulē plaši smaidīt? Rezervējiet izmēģinājuma braucienu ar ikonisko Mazda MX-5 un ļaujiet, lai braukšanas pieredze runā pati par sevi. Sazinieties ar Mazda dīleri un rezervējiet testa braucienu jau šodien! Piedzīvojums gaida!

Mx5 St Tab Module Kazari Ng7feab 41W Lhd 1000 500

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda MX-5

Iepirkšanās rīki

Attēlos redzamie modeļi dažos aspektos var atšķirties no mūsu tirgū pieejamajiem modeļiem. Attēlos redzamās krāsas un dažas salona detaļas var atšķirties no salonā esošajiem automobiļiem.