MAZDA MX-5 galvenās iezīmes

Ikkatra Mazda MX-5 dizaina detaļa nodrošina saikni starp autovadītāju un automobili, lai Jūs varētu pilnībā izbaudīt valdzinošo braucienu. Neatkarīgi no tā, vai braukājat pa līkumainiem ceļiem vai izbaudāt dienu pilsētā, katrs brauciens ar Mazda MX-5 būs neaizmirstama pieredze.

Mazda MX-5 rodsters
MX 5 Girl With Car Cropped

SPORTISKAIS AUTOMOBILIS PIEVĒRŠ SEV SKATIENUS

Mazda MX-5 liek uz sevi atskatīties, pateicoties tā dinamiskajai KODO dizaina interpretācijai. Dizains saglabā rodstera enerģisko stilu, izpludinot robežas starp eksterjeru un interjeru, vienlaikus izceļot tā pilnīgi līdzsvarotās porcijas un priekšplānā izvirzot automašīnas zemo smaguma centru.

Wheels Min

Stilīgi vieglmetāla diski

Mūsu stilīgo vieglmetāla disku klāsts saglabā enerģisko garu un izceļ zemo, sportisko stāju.

Dynamic Driving Min

Braukšanas dinamika, kā nevienam citam

Jaunākās paaudze rodsterā ieviestas Skyactiv tehnoloģijas, piedāvājot lielāku braukšanas prieku un zemāku degvielas patēriņu. Pašreizējais Mazda MX-5 modelis ir vieglākais kopš pirmā modeļa, kas tika izlaists 1989. gadā, un, neskatoties uz komforta pieaugumu, braukšanas pieredze ir izcila.

VĒL DROŠĀKS

Pakotne i-ACTIVSENSE, viedā pilsētas bremzēšanas sistēma un aizmugurējie parkošanās sensori sniedz drošību jebkurā izbraucienā un ļauj Jums koncentrēties uz svarīgāko – uz patīkamu braucienu. Papildiniet šīs opcijas ar joslas maiņas brīdinājuma sistēmu, aklās zonas uzraudzības sistēmu un brīdinājuma signāliem par satiksmi aizmugurē, lai brauciens būtu aizraujošs un vēl drošāks.

Mazda benzīna dzinējs Skyactiv-G

Uzlabota veiktspēja, lai braukt būtu vēl patīkamāk

Īstena jauda zem motora pārsega! Dinamiskāks nekā jebkad iepriekš: spēcīgie dzinēji nodrošina lielisku veiktspēju un atbilst EURO 6d-TEMP standartā noteiktajām stingrajām emisiju prasībām. Mazda MX-5 iepazīstina ar pilnveidoto Skyactiv tehnoloģiju un diviem uzlabotiem dzinējiem. Izvēlieties starp 132 vai 184 ZS (6,3 l/100 km, 143 g/km vai 6,9 l/100 km, 155 g/km).

Vēl vairāk akcentu, kas piesaista skatienu

Uzbūvējiet savu sapņu MX-5

Izveidojiet pats savu Mazda MX-5 versiju. Radiet automobili, kas pilnībā atbilst Jūsu vēlmēm un atklāj Jūsu unikālo autovadītāja personību tā, kā to spēj tikai Mazda. Atklājiet visus jaunākos akcentus, ko piedāvā Mazda MX-5.

Iepirkšanās rīki