TEHNOLOĢIJAS, KAS IKVIENU BRAUCIENU PADARA VĒL AIZRAUJOŠĀKU

Atklājiet jaunas sajūtas, ko raisa harmoniskā saikne starp automobili un vadītāju. Mūsu inženieri ir izstrādājuši jaunas, mūsdienīgas tehnoloģijas, lai vēl vairāk uzlabotu smalki noregulēto piekari.

MX 5 IPM7 Excitement And Efficiency

AIZRAUTĪBA UN EFEKTIVITĀTE

Mūsu Skyactiv-G dzinēji nodrošina bezrūpīgi sportiska brauciena pieredzi, kas sniedz saviļņojumu īstajos brīžos. Izvēlieties kādu no diviem ļoti efektīviem tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējiem: 132 ZS un 1,5 l darba tilpuma Skyactiv-G vai 184 ZS un 2,0 l darba tilpuma Skyactiv-G dzinēju. Tie abi garantē iespaidīgu sniegumu un izcilu degvielas ekonomiju.

JAUNA IZSMALCINĀTĪBAS DEFINĪCIJA
Mazda Mx 5 Assets 1100X618

JAUNI ADAPTĪVIE LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Atjaunotais virsbūves dizains, kas izstaro dinamisku kustības sajūtu, ir aprīkots ar modernizētiem LED priekšējiem lukturiem un dienas braukšanas gaismām, kas nodrošina vēl izteiksmīgāku stilu un labāku redzamību. Tiem ir uzlabota arī adaptīvā funkcionalitāte, lai varat gan labi izskatīties, gan arī lieliski pārredzēt visu uz ceļa notiekošo.

Mazda Mx 5 Assets 1100X618
Mazda Mx 5 Assets 1000X613

STILĪGI VIEGLMETĀLA DISKI

Izvēlieties kādus no īpaši atlasītajiem 16 un 17 collu vieglmetāla diskiem, kas izstrādāti, lai izstarotu šī ikoniskā rodstera jaudīgo sniegumu un precizitāti. Personalizējiet Mazda MX-5 automobili, izvēloties Jūsu personīgajam stilam atbilstošāko disku dizainu.

Mazda Mx 5 Assets 1000X613
MX 5 1000X600 Soft Top

Mīkstais jumts

Ikoniskais rodstera mīkstais jumts, kura atvēršanai un aizvēršanai nepieciešama tikai viena rokas kustība, tagad pieejams arī bēšā krāsā.

IZSMALCINĀTS SALONS
MX 5 IPM7 GER LHD Sophisticated Safety Features

IZSMALCINĀTAS DROŠĪBAS FUNKCIJAS SIRDSMIERAM

Baudiet pārliecību un sirdsmieru, par ko gādā plašs mūsdienīgu drošības funkciju klāsts. Mazda i-Activsense drošības tehnoloģijas brīdina par iespējamiem apdraudējumiem un palīdz izvairīties no sadursmēm vai vismaz samazina to radītās sekas.

Mx 5 St Kazari 1200X900 (1)

DINAMISKA KLASIKA - MAZDA MX-5 KAZARI

Modeļa versija Kazari iemieso japāņu eleganci, uzburot pagājušo laikmetu vieglo rodsteru klasisko stilu. Tas atklāj automobiļa ekskluzīvo dizainu un aprīkojumu, kas padara to neatkārtojamu.

Mx 5 St Kazari 1200X900 (1)

Iepirkšanās rīki