Rodsters Mazda MX-5 RF galvenās iezīmes

Mazda MX-5 RF vadāmība un veiktspēja ir patiesi elpu aizraujoša, pateicoties automobiļa vieglajai un nevainojami līdzsvarotajai Skyactiv virsbūvei un aerodinamiskajam asaras formas salonam. Dzinējs, transmisija, šasija un braukšanas dinamika tika optimizēta, lai pastiprinātu vadības sajūtu. Turklāt uzlabotās i-ACTIVSENSE drošības sistēmas padara automobili drošāku uz ceļa.

Mx 5 Rf Hero City Sm

Īstena jauda zem motora pārsega

Dinamiskāks nekā jebkad iepriekš: spēcīgie dzinēji nodrošina lielisku veiktspēju un atbilst EURO 6D-TEMP standartā noteiktajām stingrajām emisiju prasībām. Mazda MX-5 iepazīstina ar pilnveidoto SKYACTIV tehnoloģiju un diviem uzlabotiem dzinējiem. Izvēlieties starp 132 vai 184 ZS (6,3 l/100 km, 143 g/km vai 6,9 l/100 km, 155 g/km).

NEAPRAKSTĀMI: IZBAUDIET BRAUCIENU AR 2020. GADA MAZDA MX-5

Vēl vairāk akcentu, kas piesaista skatienu
2019 MX 5 Seat Sq

Tagad pieejami arī Burgundy stilā ar pelēkām šuvēm

Gan mīkstā jumta, gan RF modeļi ir aprīkoti ar perforētas ādas sēdekļiem, kas piešķir vēl sportiskāku izskatu un sajūtu. Perforētajiem elementiem ir arī funkcionāla priekšrocība – tie labi apslāpē skaņu. Īstas ādas sajūta un ievērojamā skaņas slāpēšana ļauj Jums pilnībā izbaudīt 2020. gada Mazda MX-5 RF modelim raksturīgo dinamisko veiktspēju.

2019 MX 5 IPM3 Softtop UK RHD C04 Ext Front Png Min

16 collu Rays kaltie alumīnija diski

Mazda MX-5 modeļa 30. jubilejas izlaidumam Mazda un Rays kopīgi izstrādājuši vieglus un ļoti izturīgus 16X7J alumīnija diskus. Pārsteidziet citus ar smalkajiem spieķiem un tumši zilganpelēko apdari. Turklāt kaltie diski samazina neatsperoto masu, lai brauciens būtu vēl aizraujošāks.

Tehnoloģijas
2019 MX 5 IPM3 RF US LHD BRD22 Int IP Red Png Min

Uzlabota infoizklades sistēma

Uzlabotā Mazda MX-5 infoizklaides sistēma rūpējas, lai Jūsu saiknes uzturēšana ar apkārt esošo pasauli neprasītu nekādu piepūli – sākot ar satelīta navigāciju un beidzot ar brīvroku mūzikas klausīšanos, ziņu rakstīšanu un zvanu veikšanu.

Veiktspēja
Mx 5 Rf Street

Vēl drošāks

Pakotne i-ACTIVSENSE, viedā pilsētas bremzēšanas sistēma un aizmugurējie parkošanās sensori nodrošina drošību jebkurā izbraucienā un ļauj Jums koncentrēties uz svarīgāko – uz patīkamu braucienu. Papildiniet šīs opcijas ar joslas maiņas brīdinājuma sistēmu, aklās zonas uzraudzības sistēmu un brīdinājuma signāliem par satiksmi aizmugurē, lai brauciens būtu aizraujošs un vēl drošāks.

LEJUPLĀDĒT BROŠURU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda MX-5 RF

Iepirkšanās rīki