Izjūtiet jauna līmeņa adrenalīnu

2021. gada MAZDA MX-5

Jaunas opcijas un vēl aizraujošāks nekā jebkad iepriekš

Leģendārais Mazda MX-5 rodsters ir atgriezies, lai no jauna iekarotu Jūsu sirdi. Izstrādāts līdz pēdējai detaļai: viegls, neticami žigls un ar rodstera vadāmību. Tam ir atlētiskākā un elpu aizraujošākā Jinba Ittai dizaina interpretācija, kāda līdz šim radīta. Braucot ar MX-5, šķitīs, ka saplūstat ar automobili – Jūs vēlēsieties ilgāk palikt uz ceļa.

Mazda MX 5 Anniversary 5050 Min

Mazda ir laidusi klajā īpašo 100. gadadienas MX-5 modeli

Klienti varēs iegādāties jubilejas MX-5 ar diviem toņiem - bordo un baltu, kā arī daudzām unikālām detaļām. Īpašajam modelim būs: • Paklājiņi ar 100. gadadienas logo. • Galvas balsti ar 100. gadadienas logo. • Bordo krāsas grīdas paklājs. • Auto atslēga ar 100. gadadienas logo un speciāli izgatavotā kastīte. • 100. gadadienas logo uz priekšējā bufera. • Snow Flake White Pearl Mica virsbūves krāsa.

2020 MX 5 On Road Cropped Min

Fanu un žūrijas favorīts

Trīsdesmit divus gadu atrodoties rodsteru kategorijas priekšgalā, Mazda MX-5 rodsters ir ieguvis neskaitāmas balvas – un nepārstāj to darīt. 2021. gadā ar skatu nākotnē Mazda MX-5 kļūst arvien labāks un sajūsmina autovadītājus un dažādu apbalvojumu žūrijas pārstāvjus visā pasaulē, pateicoties tā īstenotajai devīzei “mazāks svars, lielāka jauda”, kas apvienojas ar KODO dizainu un pārsteidzošu komfortu.

2019 MX 5 IPM3 Softtop

SAPLŪSTIET AR CEĻU

2021. gada Mazda MX-5 nav parasts sporta auto. Tas ir visu rodsteru karalis. Jaunais sportiskais modelis joprojām atbilst devīzei “vairāk jaudas, mazāk svara” un turpina piedāvāt ne ar ko nesajaucamo automobiļa un autovadītāja saikni, ko jau sagaida Mazda MX-5 fani. Saplūstiet ar ceļu – stilīgi un ērti.

2019 MX 5 IPM3 RF Softtop Common LHD BRD34 Int Shiftknob Png Min

IEDEDZIET SAVU BRĪVĪBAS GARU

Izmantojot Skyactiv-G tehnoloģiju, 2021. gada Mazda MX-5 esam izveidojuši izturīgāku, drošāku un ar efektīvāku degvielas patēriņu. Izbrauciet ar to un ieklausieties vēja un dzinēja skaņās. Starp Jums un Mazda MX-5 veidojas saskaņa, radot sajūtu, it kā jūs būtu vienots veselums, – ceļš pieder Jums. Mēs to dēvējam par Jinba Ittai.

Mazda MX-5 rodsters - vaļējs vieglais automobilis

BRĪVDABAS SAJŪTA VIENĀ MIRKLĪ

Mīkstā jumta ātrais atsperu mehānisms ļauj pacelt vai nolaist jumtu ar vienu līganu kustību – Jums pat nav jāizkāpj no automobiļa. Nevainojamā aerodinamika samazina vēja radīto troksni, tāpēc varat izbaudīt mūziku, ko atskaņo premium klases BOSE® skaņas sistēma ar deviņiem skaļruņiem, kā arī papildaprīkojumā iekļautie skaļruņi, kas integrēti sēdekļa elkoņa balstā.

NOSŪTIET CENU LAPU UN BROŠŪRU UZ JŪSU E-PASTU

Uzziniet vēl detalizētāk par Mazda MX-5

Iepirkšanās rīki