MAZDA MX-5 galvenās iezīmes

Ikkatra 2020. gada Mazda MX-5 dizaina detaļa nodrošina saikni starp autovadītāju un automobili, lai Jūs varētu pilnībā izbaudīt valdzinošo braucienu. Neatkarīgi no tā, vai braukājat pa līkumainiem ceļiem vai izbaudāt dienu pilsētā, katrs brauciens ar 2020. gada Mazda MX-5 būs neaizmirstama pieredze.

Izbaudiet 2020. gada Mazda MX-5 skaistumu
2019 MX 5 IPM3 Softtop City

SPORTISKAIS AUTOMOBILIS PIEVĒRŠ SEV SKATIENUS

2020. gada Mazda MX-5 liek uz sevi atskatīties, pateicoties tā dinamiskajai KODO dizaina interpretācijai. Šī Mazda automobiļu iezīme sajūsmina fanus visā pasaulē. Ērta braukšanas pieredze apvienojas ar Machine Gray stila sportisko siluetu. Ja izlemjat iegādāties 1,5 litru versiju, Jūs varat izvēlēties arī Rays (ZE40 RS) 16 collu kaltos alumīnija diskus.

Neaprakstāmi: Izbaudiet braucienu ar 2020. gada Mazda MX-5

2019 MX 5 IPM3 Softtop UK RHD C04 Ext Front Png Min

16 collu Rays kaltie alumīnija diski

Mazda MX-5 modeļa 30. jubilejas izlaidumam Mazda un Rays kopīgi izstrādājuši vieglus un ļoti izturīgus 16X7J alumīnija diskus. Smalkie spieķi un tumši zilganpelēkā apdare patīkami pārsteidz, savukārt kaltie diski samazina neatsperoto masu, lai brauciens būtu vēl aizraujošāks.

2019 MX 5 Seat Updeitots

Nerūsējošās sliekšņu plāksnes un no jauna radīts salons

Mazda MX-5 salons veidots, domājot par autovadītāju, un automobiļa papildaprīkojumā iekļautas nerūsējošā tērauda sliekšņu plāksnes. Tās piesaista skatienu ikreiz, kad atveras durvis. Šīs plāksnes nav vien moderns akcents, tās ir arī ideāli novietotas, lai pasargātu sliekšņus, Jums iekāpjot automobilī.

VĒL DROŠĀKS

Pakotne i-ACTIVSENSE, viedā pilsētas bremzēšanas sistēma un aizmugurējie parkošanās sensori sniedz drošību jebkurā izbraucienā un ļauj Jums koncentrēties uz svarīgāko – uz patīkamu braucienu. Papildiniet šīs opcijas ar joslas maiņas brīdinājuma sistēmu, aklās zonas uzraudzības sistēmu un brīdinājuma signāliem par satiksmi aizmugurē, lai brauciens būtu aizraujošs un vēl drošāks.

Mazda benzīna dzinējs Skyactiv-G

Uzlabota veiktspēja, lai braukt būtu vēl patīkamāk

Īstena jauda zem motora pārsega! Dinamiskāks nekā jebkad iepriekš: spēcīgie dzinēji nodrošina lielisku veiktspēju un atbilst EURO 6d-TEMP standartā noteiktajām stingrajām emisiju prasībām. Mazda MX-5 iepazīstina ar pilnveidoto Skyactiv tehnoloģiju un diviem uzlabotiem dzinējiem. Izvēlieties starp 132 vai 184 ZS (6,3 l/100 km, 143 g/km vai 6,9 l/100 km, 155 g/km).

Vēl vairāk akcentu, kas piesaista skatienu

Uzbūvējiet savu sapņu MX-5

Izveidojiet pats savu 2020. gada Mazda MX-5 versiju. Radiet automobili, kas pilnībā atbilst Jūsu vēlmēm un atklāj Jūsu unikālo autovadītāja personību tā, kā to spēj tikai Mazda. Atklājiet visus jaunākos akcentus, ko piedāvā 2020. gada Mazda MX-5.

Iepirkšanās rīki