Mazda SUV klāsts

ATKLĀJIET MAZDA SUV KLĀSTU

Visiem Mazda SUV ir kas kopīgs - unikāla, stilīga un patīkama braukšanas pieredze, kas iet kopā ar Mazda īpašo Kodo dizainu. Katrs SUV piedāvā arī unikālas iezīmes, kas piemērotas dažādiem dzīves veidiem.

Ērti izbaudiet visus piedzīvojumus, kas jums un jūsu ģimenei var rasties ar Mazda CX-5. Izmantojiet daudzpusību un meistarību ar Mazda CX-30, kas ir pietiekami kompakts no ārpuses, lai pārvietotos pa pilsētu, bet pietiekami liels iekšpusē, lai justos komfortabli. Vai arī izbaudiet intuitīvo braukšanas pieredzi, izmantojot mūsu pilnībā elektrisko Mazda MX-30 piedāvājumu, kas ir rūpīgi izstrādāts atbilstoši jūsu ikdienas vajadzībām.

KĀDAS SUV IEZĪMES JUMS IR SVARĪGAS?

Mēs piedāvājam plašu SUV modeļu klāstu. Izvēlēties pareizo un labāko SUV var šķist grūti. Bet nav nepareizas izvēles - vienkārši jāizvēlas tas SUV, kura iezīmes jums ir piemērotākas. Katram SUV modelim ir vairākas unikālas funkcijas un konfigurācijas iespējas.

2021 CX 5 IPM5 GER(LHD) C25 EXT High+ Min

MAZDA CX-5: VEIKTSPĒJA, UZGLABĀŠANAS VIETA, OFF-ROAD IESPĒJAS

2022. gada Mazda CX-5 nāk klajā ar tādām funkcijām kā Mi-Drive braukšanas režīma atlase un uzlabotā braukšanas dinamika, jaunu veidolu un spēcīgāku kategoriju diferencēšanu, ar uzlabojumiem iebūvētajās pakotnēs un praktiskumu, kā arī paplašinātu drošības funkciju klāstu.

CX 30 SUV

MAZDA CX-30: KOMPAKTUMS, VEIKTSPĒJA, OFF-ROAD IESPĒJAS, M HYBRID

Virzoties savā dzīvē uz priekšu, jums ir nepieciešama automašīna, kas pārvietojas kopā ar jums. Pateicoties izcilajam dizainam, meistarībai un inženierijai, mūsu ideālā izmēra kompaktais SUV nodrošina visu nepieciešamo. Kombinācijā ar efektīvo Mazda M Hybrid sistēmu tā ir ideāli piemērota jūsu dzīvesveidam.

MX 30

MAZDA MX-30: ELEKTROAUTO, KOMPAKTUMS

Mazda MX-30 ir elektromobilis ikdienai. Mūsdienīgs dizains ar brīvā stila durvīm un plašu, augstākās klases interjeru. Izbaudiet patiesi sinerģisku braucienu, apvienojot Mazda unikālo vadāmību ar inteliģento e-Skyactiv elektriskās piedziņas tehnoloģiju, kas paredzēta, lai jūs aizvestu visur, kurp ved dzīve. Jaunais elektrisko apvidus auto standarts.

4 veidi, kā SUV var uzlabot jūsu dzīvesveidu

Kempings. Apvidus auto lieliski noderēs braucienā uz kempingu. Pat ja jūs dodaties prom tikai uz pāris naktīm, joprojām ir nepieciešams daudz vietas tādām lietām kā telts, drēbes, ēdiena gatavošanas piederumi. Ja ir mazi bērni vai mājdzīvnieki, jums būs nepieciešams vēl vairāk vietas. SUV ir daudz vietas bagāžai un ērti lietojami auto aksesuāri, kas jums sniegs lielisku kempinga pieredzi.

Ceļošana ar auto. Neatkarīgi no tā, vai dodaties uz nakti vai divām, vai braucat grandiozā ekskursijā pa Eiropu, ceļošana ar auto ir jautrs piedzīvojums. Vienkārši salieciet mantas automašīnā un rezervējiet naktsmītni. Ja jums ir bērni vai mājdzīvnieki, apvidus auto padara ceļošanu daudz vieglāku, jo ir daudz vietas jūsu lietām, viegla piekļuve bērna automašīnas sēdeklim un ir bagāžas nodalījums jūsu mājdzīvniekam.

Riteņbraukšana. Lielākajai daļai SUV ir lielas bagāžas nodalījuma durvis, kas ir ideāli piemērotas velosipēda statīva uzstādīšanai. Grezniem SUV, piemēram, Mazda CX-5 sākot no Vision Plus komplektācijas ir elektriski atverams bagāžas nodalījums, kas nozīmē, ka bagāžas nodalījuma atvēršanai vai aizvēršanai nav jāpieliek papildu pūles. Protams, Jūs varat iegādāties kā alternatīvu velosipēdu jumta turētāju.

Slēpošana. Slēpošanas aprīkojuma ņemšana lidmašīnā, vilcienā vai autobusā var būt biedējoši, un dēļ augstajām izmaksām, kas rodas, īrējot nepieciešamo inventāru kūrortā, pat var sekmēt vēlmi atteikties no slēpošanas. Ar SUV var aizbraukt uz kalniem Eiropā īsā laikā, tāpēc iegādājieties jumta slēpju bagāžnieku un salieciet tur visu slēpošanas inventāru, un aiziet!

KĀDĒĻ JUMS VAJADZĒTU PIRKT SUV?

SUV nekad nav bijuši tik populāri kā tagad. Jums vajadzētu iegādāties SUV, ja vēlaties papildu telpu un auto daudzpusību. Ja jums ir vairāki bērni vai bieži braucat ar pasažieriem. Mājdzīvnieku īpašnieki un tie, kas dodas piedzīvojumos pie dabas, var gūt labumu no apvidus auto kravas ietilpības pat kompaktos variantos. Tie, kas dzīvo tur, kur gadalaiku maiņa rada dažādus ceļa apstākļus, varētu novērtēt SUV augstāku braukšanas augstumu un pilnpiedziņu. Vai arī, ja jūs vienkārši jūtaties drošāk, braucot ar paaugstinātu skatu uz apkārtni, SUV to nodrošinās.

Domājat, kādu SUV iegādāties? Piesakiet testa braucienu vai atrodiet pārstāvi