Mazda CX-60 uz Līderu skatuves

Līderu skatuve, uz kuras tiekas iedvesmojošas personības un Mazda CX-60

 

“Forums LĪDERE” šogad, 17. maijā, norisinājās nu jau septīto reizi, kas vienkopus pulcēja sievietes, kuras gūst panākumus uzņēmējdarbībā, politikā, mākslā, zinātnē un tehnoloģiju nozarē. Sievietes, kuras ir līderes gan karjerā, gan ģimenē. Aizkustinošo dzīvesstāstu un iedvesmojošo lekciju starplaikos foruma apmeklētājas varēja tuvāk iepazīt arī kādu īpašu pārsteigumu no Mazda oficiālā pārstāvja Inchcape Latvia – eleganto apvidus auto Mazda CX-60.

 

Stāsti, kas iedvesmo

 

Uz “Foruma LĪDERE” lielās skatuves uzstājās 16 harizmātiski, pieredzes bagāti un iedvesmojoši lektori, kuri runāja par personisko un profesionālo izaugsmi, kā arī ģimeni un attiecībām, kā piemēram: aktieris, uzņēmējs un politiķis Juris Žagars, TV producente un žurnāliste Kristīne Garklāva, aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa, RISEBA valdes locekle un līdzīpašniece Irina Senņikova un citi.

 

“Foruma LĪDERE” dibinātāja Solvita Kabakova uzsver: “Nemainīgi kā citus gadus arī šogad forums tika organizēts kā sieviešu svētki. Tā bija diena ārpus ikdienas, kad aicinājām sievietes atstāt rūpes un raizes malā, uzvilkt savu skaistāko kleitu un veltīt dienu tikai sev.”

 

Mazda un Inchcape Latvia zīmolu dalība  forumā ir bijusi likumsakarīga, ņemot vērā pasākuma “LĪDERE” un abu minēto zīmolu vērtības – forums "LĪDERE" veltīts aktīvai, atvērtai, uz attīstību vērstai sievietei, savukārt Inchcape Latvia izaugsmi balsta nemitīgi ieguldījumi darbinieku profesionālajā un personiskajā attīstībā, pastāvīgas inovācijas, sociālā atbildība un uz maksimāli apmierinātu klientu vērsti apkalpošanas standarti.

 

Stils un tehnoloģijas

 

Grandiozā pasākuma apmeklētājām bija lieliska iespēja tuvāk aplūkot arī prestižo un inovatīvo Mazda CX-60 modeli, kas izceļas ar harizmātisku dizainu un bagātīgo inovāciju klāstu. Tā modernais plūstošais eksterjers kopā ar elegantiem risinājumiem interjerā padara to par lielisku izvēli pārliecinātām sievietēm. CX-60 piedāvā plašu salonu, kvalitatīvu materiālu apdari un ergonomisku interjeru, kas nodrošina relaksējošu braukšanu.

 

Drošība ir pirmajā vietā, tāpēc CX-60 jau bāzes komplektācijā ir aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām, tai skaitā avārijas novēršanas sistēmu, atpakaļskata kameru, ceļa zīmju atpazīšanas sistēmu un daudziem citiem palīgiem, kas pasargā mūs uz ceļa.

 

Izsmalcinātā un komfortablā Mazda CX-60 sākumcena ir 49 900 eiro. Šobrīd bagātīgajā Business Edition komplektācijā tas pieejams ar īpašu atlaidi. Tajā iekļautas tādas ekstras kā 20 collu vieglmetāla diski, glancēti melni sānskata spoguļi, adaptīvie LED lukturi, sēdekļi ar ādas apdari, ventilāciju un apsildi, kā arī daudzas citas tehnoloģijas, lai nodrošinātu augstāko komforta līmeni.