Skyactiv tehnoloģija

Veiktspēja un efektivitāte bez kompromisiem

Mazda ir sākusi revolūciju, paceļot automašīnas uz nākamo līmeni, no jauna definējot visu, sākot no dzinēja un transmisijas līdz degvielas patēriņa efektivitātei. Triku un jaunu tehnoloģiju vietā mēs atgriezāmies pie pamatiem, lai koncentrētos uz braukšanas prieku un veiktspēju. Pārskatot katru pamata komponentu, mēs veicām plašas izmaiņas. Mēs to saucam par Skyactiv Technology.

Skyactiv Engine Wide Min

REVOLUCINĀRAIS BENZĪNA DZINĒJS

SKYACTIV-X

Līdz 20% mazāks degvielas patēriņš ar 30% lielāku griezes momentu. Skyactiv-X ir pirmais benzīna dzinējs ar dzirksteli kontrolētu kompresijas aizdedzi (SPCCI). Tas apvieno labāko no divām pasaulēm: benzīna un dīzeļa tehnoloģijas priekšrocības vienā motorā, kas nodrošina tiešu un vienmērīgu reakciju, jaudīgu un lielu griezes momentu ar izcilu degvielas ekonomiju un zemu CO2 emisiju.

Mūsu dzinēji

SKYACTIV-X

Jaunās paaudzes Skyactiv-X benzīna dzinējs ir revolucionārs, jo tas ir pirmais benzīna dzinējs pasaulē, kas izmanto kompresijaizdedzi. Rezultāts ir izcila degvielas ekonomija, vienmērīgs paātrinājums un uzlabota braukšana.

SKYACTIV-G

Skyactiv-G benzīna dzinējiem ir ļoti augsta kompresija un īpaša pašaizdegšanās ģeometrija, kas kalpo par pamatu izcili efektīvam un tīram pašaizdegšanās procesam. Skyactiv-G dzinēji ir efektīvāki nekā jebkad agrāk, vienlaikus radot maz kaitīgo izmešu. 

 

IDEĀLA SAĶERE JEBKĀDOS APSTĀKĻOS

Mēs vēlējāmies iet soli tālāk par parasto pilnpiedziņas. Tāpēc mūsu i-ACTIV pilnpiedziņa izmanto 27 sensorus, lai pārbaudītu ceļa apstākļus 200 reizes sekundē, vienlaikus vienmērīgi pārslēdzoties starp divu un četru riteņu piedziņu. Tas nodrošina pārliecinošu saķeri ar jebkuru virsmu jebkuros laika apstākļos, ļaujot jums atpūsties un izbaudīt braukšanu.

VIENMĒRĪGĀKA, DAUDZ INTUITĪVĀ BRAUKŠANA

G-Vectoring Control rada miera sajūtu, baudot precīzu un atsaucīgu stūrēšanu ar maksimālu saķeri pat mitros apstākļos. Šī vadāmība nodrošina vienmērīgas pārejas pagriežoties līkumos, un padara mazāk nogurdinošu un patīkamāku braukšanu.