Jūsu jebkuras markas automašīna var kalpot kā daļēja samaksa par jaunu Mazda

Vecais auto kā pirmā iemaksa - vieglākais ceļš uz jaunu Mazda!

Vecais auto kā pirmā iemaksa 

Iepazīstieties ar mūsu Mazda piedāvājumu un piesakieties testa braucienam! Jūsu jebkuras markas automašīna var kalpot kā daļēja samaksa par jaunu Mazda. Sazinieties ar mums un MAZDA komanda palīdzēs novērtēt Jūsu esošo auto un izvēlēties piemērotāko auto modeli!

Jūsu auto kā pirmā iemaksa:

APMAINIET SAVU VECO AUTOMOBILI PRET JAUNU MAZDA UN IETAUPIET! MĒS ATPIRKSIM JŪSU AUTOMOBILI
– TĀ JŪS SAMAKSĀSIET DAĻU NO JAUNĀ AUTO CENAS:

 1. Atbrauciet ar savu automobili uz Mazda salonu.
  Tas var būt jebkura ražotāja modelis, jo mēs tirgojam visu marku lietotas automašīnas visā Latvijā, tāpēc varēsim piedāvāt vislabākos atpirkšanas nosacījumus.

 2. Mēs novērtēsim automobiļa stāvokli un vienosimies ar Jums par atpirkšanas cenu.
  Sniegsim objektīvu un profesionālu automobiļa novērtējumu un vienosimies par vislabāko pirkuma-pārdevuma cenu. Kopīgi noteiksim Jūsu automašīnas vērtību.

 3. Izvēlieties jebkuru Jums vispiemērotākā jaunā automobiļa modeli.
  Droši izvēlieties no ražotāju visjaunākajiem modeļiem, izmantojiet īpašos piedāvājumus, nokomplektējiet sev vispiemērotāko automobili. Neaizmirstiet, ka daļu no cenas Jūs samaksājat ar savu veco automobili!

 4. Palīdzēsim Jums nokārtot visus nepieciešamos dokumentus.
  Ātri nokārtosim vecā automobiļa pārdošanas un Jūsu jaunā automobiļa pirkuma dokumentus. Piedāvāsim lieliskus līzinga un apdrošināšanas nosacījumus. Palīdzēsim automobili piereģistrēt.

 5. Jūs iegādāsieties jaunu automobili lētāk un ātrāk.
  Izvairīsieties no daudzām ar automobiļa maiņu saistītām rūpēm, ietaupīsiet laiku un vieglāk iegādāsieties jaunu auto. Ja izmantosiet Mazda salona atpirkšanas piedāvājumus, pie jauna automobiļa stūres varēsiet sēsties daudz ātrāk!