Otrās paaudzes Mazda CX-5 prezentācija notika 24. maijā plkst. 15:00 TVNET portālā.

Atstājiet savu kontaktinformāciju zemāk esošajā veidlapā, un Jūs būsiet viens no pirmajiem, kam būs iespēja veikt testa braucienu ar jauno Mazda CX-5.

Populārā automobiļa Mazda CX-5 nākošā paaudze tagad ir kļuvusi modernāka, drošāka, sportiskāka un braukšana ar to sniedz vēl lielāku baudījumu.

Šī modeļa pamatā ir tās pašas priekšrocības, pateicoties kurām tās priekšgājējs kļuva par Mazda pārdotāko modeli Eiropā. Pirmās CX-5 paaudzes Jinba Ittai* rakstura izstrāde ir turpinājusies, izmantojot uz cilvēku orientētu filozofiju, kura pamatojas uz autovadītāja un automobiļa ciešo mijiedarbību.

Salons ir kļuvis izsmalcinātāks, lielāka uzmanība nekā agrāk ir pievērsta materiālu izvēlei un automobiļa izmantošanas intuitivitātei. Ļoti daudz darīts ergonomikā un komfortā: automobilim ir, piemēram, jauns vējstiklā attēlu projicējošs HUD ekrāns, nogurumu samazinoši sēdekļi un ievērojami uzlabota skaņas izolācija.

Arī braukšanas īpašības ir izcilas, par to jāpateicas platformas un piedziņas uzlabojumiem. Jaunie modeļi ir aprīkoti ne tikai ar jauno braukšanas stabilitātes sistēmu G-Vectoring (GVC), bet arī visām citām Mazda izstrādātajām aktīvās drošības inovācijām. Zemāka jumta līnija un minimālistisks dizains piešķir jaunajam CX-5 automobilim sportisku un labi noslīpētu veidolu. Jaunā spoži mirdzošā Soul Red Crystal virsbūves krāsa šo veidolu tikai pastiprina.

*Jinba Ittai – ”the onenes between the horse and rider” (”jātnieks un zirgs kā viens veselums”) raksturo sajūtās balstītu vadāmību, kā vadītāja un automobiļa nepārtrauktu mijiedarbību. #DriveTogether.

Ievadiet savu kontaktinformāciju zemāk redzamajā veidlapā, un esiet viens no pirmajiem, kas uzzinās par jauno Mazda CX-5.

Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar zvaigznīti