Mazda CX-5 krosovers izcils 100 000 km testā

Mazda CX-5 krosovers ir izcils 100 000 kilometru izturības pārbaudē

  • Pašreizējā Mazda automašīnu paaudze atkārto priekšgājēju panākumus.
  • Kompaktais apvidus automobilis lepojas ar iespaidīgu uzticamības līmeni un vienmērīgu darbību.
  • Nevainojams sniegums garantē lielisku rezultātu.

 

Augstākās atzīmes vislabāk pārdotajam krosoveram: Mazda CX-5 izcili izturēja 100 000 kilometru izturības pārbaudi, ko veica žurnāls “Auto Bild”. Mazda veiksmīgais auto modelis ne tikai pārliecināja žūriju auto ikdienas lietojuma ziņā, bet arī bez ievērojamiem defektiem un ar nevainojamu veiktspēju, šis apvidus auto nopelnīja arī vienu no labākajām atzīmēm, kāda jebkad piešķirta izturības testā.

“Auto Bild” redaktori jau bija apliecinājuši iepriekšējā modeļa izcilās īpašības 2015. gada izturības testā. Toreiz automašīna ieguva A- rezultātu. Jaunajam CX-5 krosoveram nav nekādu trūkumu, un tas ieguva tikai augstākos novērtējumus A un visu laiku reitingā ceturto vietu - sarakstā, kurā iekļauti 68 transportlīdzekļi.

Redakcijas komanda, ikdienā lietojot Mazda CX-5, bija pārsteigta par auto plašumu, kur ir pietiekami daudz vietas ģimenei vai fotografēšanas aprīkojumu.

Mazda SUV testa periodā neuzrādīja nekādus tehnoloģiskus trūkumus, nedz salūza, nedz apstājās, un nebija defektu vai neplānotu servisa apmeklējumu. Pat tad, kad eksperta uzraudzībā CX-5 tika sadalīts līdz atsevišķām detaļām, tiesneši neatrada ievērojamus defektus. Ne dzinējs, ne šasija vai interjers nešķita īpaši iespaidots pēc 100 000 kilometru nobraukšanas - kas savukārt atstāja lielu iespaidu uz žurnāla ekspertiem.

Šī izcilā veiktspēja izturības pārbaudē ir vēl viens apliecinājums Mazda CX-5 spēcīgajai uzticamībai un ilgtermiņa kvalitātei. 2021. gada modelis, kas ir veiksmīgā apvidus auto otrā paaudze, ir vēl vairāk optimizēts, tam ir modernizēts salons, paplašināts aprīkojums. CX-5 ir pieejams divās benzīna motora versijās ar priekšējo vai pilnpiedziņu.

Uzlabotas ērtības un drošība

Vēl aizraujošāks brauciens visai ģimenei

Jaunajā Mazda CX-5 modelī apvienojas viss jaunākais – atsaucīga braukšanas inženierija ar izsmalcinātu salona dizainu un digitālo savienojamību. Šis modelis sniedz uzlabotu braukšanas pieredzi ar iespēju to padarīt aizraujošu tieši tad, kad vēlaties, nepārtraukti nodrošinot lielāku komfortu un drošību.