Nākotne ir klāt

Labākie elektroauto – Mazda modeļu klāsta apskats

Bezemisijas, bezgalīgas iespējas – Mazda MX-30

Kas teicis, ka nākotne nevarētu ienākt ikdienas dzīvē jau tagad? Mazda EV (elektroauto) tehnoloģija pavērusi iespējas patīkamam braucienam ar samazinātu emisiju. Turklāt baudu sniedz vēl nepieredzēta jauda. Iespējams, vispopulārākais Mazda elektroauto – MX-30 – ir gadu desmitiem uzturētu mašīnbūves tradīciju un jaunāko tehnoloģiju sinerģijas piemērs. Viens otru harmoniski papildinot, tradīcijas un jauninājumi padara izbaudāmu katru nobraukto kilometru. Ir īstais laiks ikvienam iepazīt MX-30 sniegtās plašās iespējas.

Elektroauto katrai nedēļas dienai

Mazda inženieri ir analizējuši pilsētvides radītās neērtības iedzīvotāju ikdienā un, ņemot vērā iegūtos datus, nākuši klajā ar visizdevīgāko un videi draudzīgāko risinājumu. Dizaina, praktiskuma un tehnoloģiju ziņā Mazda MC-30 uzskatāma par pilsētvides elektroauto etalonu. Tiem, kuri vaicā: “Kurš ir vislabākais eletroauto?”, mēs nevilcinoties atbildam:
“Visticamāk, tā ir pilnīgi jaunā Mazda MX-30.”

 

Populārākie Mazda elektroauto (EV) no Mazda klāsta

Novērtē ilgtspējīgu un mūsdienīgu mobilitāti, pārvietojoties ar Mazda populārāko elektroauto MX-30. Ļaujies plūdenai dinamikai, baudi klusu gaitu un sajūti tūlītēju jaudu līdz ar pirmo akseleratora pedāļa piespiešanu.
Tas viss apvienots mirdzošā, elegantā un praktiskā pilsētvides auto. Iespējams, šis ir cenas ziņā visizdevīgākais Japānas ražotais elektroauto, kāds vien atrodams. Kopumā EV ļauj samazināt uzturēšanas un braukšanas izmaksas, kā arī nodrošina iespēju vadīt auto bez kaitīgas ietekmes uz vidi. Ar katru bez emisijas nobraukto kilometru jūs kļūstat par mūsdienīgu videi draudzīgu pionieri un rādāt ceļu uz tīrāku un zaļāku rītdienu. Iepazīstiet elektrificētas dinamikas, izcilas ekonomijas un ilgtspējas harmoniju.

Augsta veiktspēja un ekonomija

Maksimāla dinamika līdz ar pirmo akseleratora pedāļa piespiešanu. Pilnīgi bez CO2 emisijas. Vidējās izmaksas par nobrauktiem 100 km ir vien 2,2 €. Vairākumā vietu bezmaksas stāvvietas. No visiem viedokļiem šis būs labākais elektromobilis kā ģimenei, tā vienam braucējam.


Stilīgs un īpašs

Piecvietīgais un 4395 mm garais MX-30 SUV ir “tīrasiņu” Mazda modelis it visos aspektos. Ietilpīgs un vienlaikus kompakts. Japānas ražojuma pilsētvides elektroauto piedāvā teju ideālu 50:50 masas sadalījumu un raksturīgu, daudzveidīgu virsbūves krāsu gammu. MX-30 interjers priecē ar plašu komforta iespēju klāstu un izcilas kvalitātes apdari.


Praktisks un ilgtspējīgs

Elektroauto uzlāde ir ērta, jo iespējams izmantot dažādus lādētāja veidus. Noliecot aizmugurējos sēdekļus, iegūsiet 1171 litru ietilpīgu bagāžas telpu. 8 gadu vai 160 000 km akumulatoru garantija ļaus izmantot MX-30 katru dienu tieši tā, kā jums nepieciešams.

Atbildes uz jautājumiem par rītdienu šodienā


Ar ko atšķiras hibrīdauto un elektroauto?

Zemas emisijas risinājumi piedāvā divas tehnoloģijas – elektroauto un hibrīdauto. Lai gan abas tehnoloģijas nodrošina mazāku emisiju, tām ir dažas būtiskas atšķirības.
Hibrīdauto ir gan ierastais iekšdedzes dzinējs, gan elektrodzinējs. Šī kombinācija palīdz maksimāli palielināt veiktspēju un samazināt degvielas patēriņu. Tātad auto ir tikai daļēji elektrisks, jo joprojām izmanto benzīnu vai dīzeļdegvielu. Lai gan hibrīdauto ir ievērojami ekonomiskāki par auto ar iekšdedzes dzinējiem, iekšdedzes procesi tomēr notiek un šie auto tomēr rada nelielu CO2 emisiju. Turklāt hibrīdauto elektrodzinējam ir tikai atbalstoša loma, jo tam ir ierobežota kapacitāte.

Turpretī Mazda elektroauto izmanto vienīgi elektrisko piedziņu, jo tiem nav iekšdedzes dzinēja un tie neizdala ne CO2, ne citu gaisa piesārņotāju. Turklāt elektrodzinējs nodrošina vienlaicīgi patīkami klusu, tajā pašā laikā iespaidīgi dinamisku paātrinājumu. Tādēļ vadītājiem, kuri vēlas pārvietoties dabai draudzīgi un dinamiski, elektroauto ir īstā izvēle.

Mazda MX-30 – vienmēr pirmā izvēle elektroauto klāstā

Iepazīšanās ar MX-30 vienmēr ir elpu aizraujoša. Tāpēc precīzi šķiet drosmīgie vārdi: “Ja MX-30 būtu jūsu otrais auto, pirmais paliktu garāžā.” MX-30 piedāvā progresīvu tehnoloģiju, kas pielāgojas gan reālajiem satiksmes apstākļiem, gan nodrošina komfortu vadītājam, kā arī oriģinālu dizainu, kas pauž jaudīga pilsētvides elektroauto būtību.

 

Mazda EV (elektroauto) tehnoloģija

NOVĒRTĒJIET TEHNOLOĢIJU


Mazda elektroauto dizains

Vislabākā elektroauto dizains ir izdevies, ja tam raksturīgie akcenti būs redzami visu gadu un būs īpaši pamanāmi it visur pasaulē. Tomēr MX-30 nemaz nevajag sevi pieteikt ar fanfaru skaņām. Tā nesamākslotais, vienkāršais, inovatīvi radītais dizains piesaista uzmanību pats par sevi. Freestyle unikālā stila durvis, drosmīgas virsbūves līnijas, nākotnīgs izskats un ikoniskie Mazda pilsētas SUV priekšējie un aizmugures lukturi dara MX-30 atpazīstamu jebkurā diennakts laikā. Auto dizainā izmantota “Kodo” filozofija. Proti, tiek atmestas nevajadzīgas detaļas, atstājot vienīgi lietderīgo, kas harmonē ar dabu, kā arī tehnoloģijas.


Praktisks un reprezentabls vienlaikus


Mazda elektroauto biznesa vidē

Uzņēmējiem un vadošiem darbiniekiem izvēle par labu MX-30 ir ne vien finansiāli izdevīga, bet arī liecina par apņēmīgu uzņēmuma virzību pretī gaišākai nākotnei. Izvēloties MX-30, ne vien samazināsiet izplūdes gāzu kaitīgo ietekmi uz vidi, bet arī apliecināsiet savu apņēmību radīt tīrāku nākotni nākamajām paaudzēm. Labākie elektroauto palīdz spodrināt sabiedriski atbildīga uzņēmuma reputāciju. Mēs saviem klientiem palīdzam līdzsvarot viņu uzņēmuma gūstamo labumu ar saudzīgu attieksmi pret mūsu planētu.


Izvēlieties Mazda elektroauto savam uzņēmumam jau šodien!


Izmantojiet elektroauto sniegtās priekšrocības

Mēs iesakām MAZDA MX-30 pilsētas SUV it visām uzņēmuma vajadzībām. Tas neapšaubāmi ir auto, kas apvieno ikdienas praktiskumu ar ērtībām, augstu komforta līmeni ar finansiāliem ieguvumiem – ikvienam biznesa cilvēkam nepieciešamo.
Aktīvi tiek diskutēts par elektroauto iegādes atbalsta sniegšanu uzņēmumiem, tāpēc nekavējieties ar izvēli – sazinieties ar mūsu komandu, lai iegūtu sīkāku informāciju par izdevīgiem finansiāliem aspektiem elektroauto iegādē tieši uzņēmumiem.

 • Pēc WLTP testēšanas datiem MX-30 ar pilnu uzlādi mērojamā distance ir aptuveni 200 km. Pētījumi rāda, ka eiropieši ar auto dienā nobrauc vidēji 48 km, tāpēc MX-30 uzlādes ietilpība nodrošina būtiskās vajadzības.

  Tomēr braukšanas attālumu ietekmē arī citi faktori:

  • Braukšanas stils (paātrināšanās, bremzēšana, optimālais braukšanas ātrums);
  • Laikapstākļi (sevišķi augsta vai zema temperatūra samazina maksimālo attālumu);
  • Komforta iespēju izmantošana (kondicionieris, sēdekļu apsilde utt.);
  • Krava (pasažieru skaits un bagāža palielina pārvadājamo masu, samazinot maksimālo attālumu).
 • Mazda visiem MX-30 SUV elektroauto akumulatoriem piedāvā 8 gadu vai 160 000 km garantiju.

  Salīdzinot elektroauto ar iekšdedzes dzinēju auto un Mazda hibrīdiem, jāņem vērā kopējā dzīvildze.

  Lai gan Mazda akumulatoru mūžs var variēt, tie visi ir būvēti, lai kalpotu daudzus gadus un izturētu simtiem vai pat tūkstošiem uzlādes reižu.

  Jāņem vērā, ka iekšdedzes auto dzinēja mūžu ietekmē vairāki faktori, kā uzturēšana un apkope, braukšanas stils un izmantotās degvielas kvalitāte. Turklāt iekšdedzes dzinēju auto ir daudz vairāk mehānisku apkopjamo detaļu.

 • Savu elektroauto varēsiet uzlādēt jebkurā koplietošanas uzlādes stacijā, kurā pieejams CCS vai Type 2 lādēšanas spraudnis. Uzlāde iespējama arī mājās vai jebkurā citā vietā, kur pieejams sienas uzlādes (Wallbox type) spraudnis.

  Kad esat atbraucis uz uzlādes staciju, atveriet uzlādes ligzdas nosegvāku un pievienojiet uzlādes vadu ligzdai. Uzlādi varat veikt gan AC, gan DC stacijās.

 • Runājot par vadītāja sēdeklī izjūtamo auto veiktspēju, labākie elektromobiļi noteikti atšķiras no iekšdedzes dzinēju “brālēniem”.

  Mazda elektroauto būvēti tā, lai nodrošinātu plūdenu paātrinājumu un klusu, komfortablu braucienu kā pa pilsētas ielām, tā pa lauku ceļiem un šosejām. Atšķirībā no iekšdedzes auto, elektrodzinēja specifika iespaidīgo jaudu ļauj atbrīvot momentāni, turpretī iekšdedzes auto tūlītēja paātrināšanās nav iespējama.

  Tāpat jāpiemin brauciena klusums. Pārvietojoties ar elektroauto, varēsiet aizmirst par skaļiem dzinēja trokšņiem. Sēžot pie stūres, netraucēti varēsiet baudīt skaņu sistēmas atskaņoto mūziku vai tērzēt ar līdzbraucējiem.

  Sniegtās izjūtas Mazda elektroauto dara vēl jo piemērotāku ikdienas braucieniem.

 • Jā, ja esat privātpersona!

  Jau kopš 2022. gada Latvijā pieejams līdz 4500 € liels valsts atbalsts jauna elektroauto iegādei. Vienīgais nosacījums - auto maksimālā vērtība nedrīkst pārsniegt 60 000 € (bez PVN). Mazda MX-30 lieliski iekļaujas šajos kritērijos.

  Ja esat ieinteresēts, lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu, lai iegūtu sīkāku informāciju par izdevīgiem elektroauto iegādes nosacījumiem.