MAZDA AUTO RAKSTI

MX 30 News

Kādu auto iegādāties?

Izlemjot, kādu auto pirkt, jāņem vērā gan budžets un vajadzības, gan dzīvesveids. Uz tādu jautājumu kā, piemēram, “Kāds auto man vislabāk der?”, patiesībā nav vienkāršas atbildes. Šeit ir apkopoti mūsu ieteikumi kā izvēlēties automašīnu.

MX 5 RF Hero Street

Kādu auto izvēlēties? Labākais auto ir visuzticamākais

“Japāņi” nelūst - mīts vai patiesība? Iegādājoties uzticamu automobili ir daudz priekšrocību, un Mazda ir auto zīmols, kura uzticamība ir pierādīta

Mazda elektroauto uzlāde

Elektromobiļa uzturēšana ir vienkārša un lēta

Elektromobiļiem ir dažādas priekšrocības salīdzinājumā ar benzīna un dīzeļdegvielas auto – tie ir ērti, videi draudzīgi un izdevīgi ekspluatācijā.

Kā darbojas elektroauto?

Elektroauto - kā tas darbojas?

Elektromobilis no japāņu zīmola, Mazda MX-30, nemaksā daudz, taču ir komfortabls, praktisks un drošs.

LABĀKAIS ĢIMENES AUTO – KURU AUTO PIRKT?

LABĀKAIS ĢIMENES AUTO – KURU AUTO PIRKT?

Ģimenes auto ar lielu bagāžnieku ir nepieciešams daudzām ģimenēm. Ģimenes automašīna var būt gan sportiska, gan eleganta, gan SUV.

Mazda Cx 5 Blackout Hero Edit 3 Min

Kas notiek, ja automašīnā ielieta nepareiza degviela?

Mēs visi esam bijuši šādā situācija uzpildes degvielas stacijā. Jūs jau esat uzsācis uzpildīt degvielu, kad pēkšņi rodas doma - vai jūs izvēlējāties pareizo degvielas veidu? Jūs panikā sākat skatīties tikai lai saprastu, ka, protams, izvēlējāties pareizo. Bet kas notiek, ja jūs patiešām automašīnā ielejat nepareizu degvielu?

Mazda Hero

Auto audio smalkumi: ne tikai komforts, bet arī nākotnes vērtība

Izsmalcinātas tehnoloģijas, vadītāja atbalsta sistēmas, multivide un navigācijas iespējas ir svarīgi kritēriji daudziem autovadītājiem, izvēloties jaunu automašīnu. Ražotāji ir pārliecināti, ka aizvien lielāku lomu auto iegādē spēlē arī rūpīgi izstrādātas saskarnes un savienojamība ar viedtālruni.

Mazda3 hečbeks

SEDANS UN HEČBEKS - KĀ TIE ATŠĶIRAS?

Praktisks vai varbūt elegants? Ģimenes auto vai tomēr mazs automobilis ar labu manevrētspēju? Ja nemeklējam tipiski funkcionālu auto, piemēram, SUV vai universāli, tad, visticamāk, izvēlēsimies starp hečbeku un sedanu. Kurš no šiem virsbūves tipiem būs vislabākais?

Mazda MX 30 Block Min

Elektroauto priekšrocības

Elektroautomobiļi ir nākamais automobiļu attīstības posms – nevis revolūcija, bet evolūcija un pozitīvas pārmaiņas. Pateicoties elektromobilitātei, automašīnas ir ekoloģiskas un videi draudzīgas. Tās sagādā daudz lielāku braukšanas prieku, un ekspluatācija ir lētāka.

Maigais hibrīds ir visērtāk lietojamais hibrīdauto

MAIGAIS HIBRĪDS IR VISĒRTĀK LIETOJAMAIS HIBRĪDAUTO

Vieglais hibrīds ir ļoti ērti lietojams hibrīdais auto, jo ar to ir viegli operēt, tas ir lēts un tam ir daudz priekšrocību, salīdzinot ar benzīna dzinēja automašīnām.

CX 5 Interior Clean Min

(Ne)derīgas automobiļu tehnoloģijas: ērtības vai drauds satiksmes drošībai?

Mobilos telefonus ar pogām jau sen ir aizstājuši viedtālruņi ar lieliem skārienekrāniem, un tagad tādas pašas pārvērtības notiek automobiļos – fizisko pogu skaits samazinās, un to vietā nāk ekrāni un skārienvirsmas, lai automobiļa salonu padarītu modernāku un viedāku.